BT1 Ttransports un Loģistika 2009 izstāde
Transports un Loģistika 2009
No 7. līdz 10. maijam Ķīpsalā notiek 5. starptautiskā transporta, tranzīta un loģistikas izstāde “Transports un Loģistika 2009”, ko organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas starptautisko autopārvadātāju asociāciju “Latvijas Auto” un Satiksmes ministriju.

Biznesa izstāde “Transports un Loģistika” ir komplekss pasākums transporta un tranzīta nozares uzņēmējiem, vadošajiem ekspertiem un valsts amatpersonām, kura mērķis ir veicināt Latvijas transporta, tranzīta un loģistikas nozares un nozarē strādājošo uzņēmumu turpmāko attīstību.

Daudzveidīgs piedāvājums nozares speciālistiem

Izstādē “Transports un Loģistika 2009” ikviens nozares profesionālis varēs atrast informāciju par starptautiskajiem transporta pakalpojumiem Baltijas, kravu un pasažieru pārvadājumiem, prāmju līnijām un ekspedīcijām gan ar sauszemes, gan ar jūras transportu.

Izstādē tiks piedāvāti jaunākie kravas un komerctransporta modeļi – “MAN”, “Renault”, “Mercedes-Benz”, “Ford”, “Scania”, “Iveco”, “DFM”. Tāpat tiks prezentēti augsta standarta treileri, piekabes un puspiekabes kravu pārvadājumiem – no uzņēmumiem “Feldbinder”, “Hanse Trailer Baltija”, “Euro Skandi Auto”, “TFC”. Izstādē būs novērtējamas “Setra Evobus” un “Isuzubus” autobusu komforts, drošības un ekspluatācijas priekšrosības, kas ir tik būtiskas pasažieru pārvadājumiem. Nozares speciālisti un uzņēmēji izstādē aicināti iepazīties arī ar komerctransporta speciālo aprīkojumu, komunālā transporta tehniku, kravu stiprināšanas aprīkojumu un zīmolu Dhollandia, HIAB, Multilift, Oil&Steel hidrauliskās celšanas iekārtas.

Lai efektīvi vadītu uzņēmuma transporta parku un plānotu transporta maršrutus, veicinātu degvielas ekonomiju un nodrošinātu savlaicīgu
kravu piegādi, loģistikas kompānijām un kravu pārvadātājiem nepieciešami mūsdienīgi transporta vadības un kravu kustības kontroles risinājumi. Tos daudzveidīgā klāstā interesenti atradīs Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Dānijas un Vācijas uzņēmumu piedāvājumā. Izstādē “Transports un Loģistika 2009” interesenti varēs iepazīties ar plašu noliktavu aprīkojuma un pakalpojumu klāstu – noliktavu plaukti, sistēmas un iekārtas, iekraušanas-izkraušanas tehnika un aprīkojums.

Profesionāļi spriedīs par krīzes situācijas risinājumiem starptautisko pārvadājumu jomā

8. maijā Latvijas starptautisko autopārvadātāju asociācija “Latvijas Auto” Ķīpsalā rīkos šai ekonomiskajai situācijai ļoti atbilstošu pasākumu – semināru “Krīzes situācijas risinājumi starptautisko pārvadājumu jomā”, kurā uzstāsies Ekonomikas ministrijas un Satiksmes ministrijas amatpersonas, sabiedrisko organizāciju pārstāvji un nozares speciālisti.

Seminārā būs ietverti jautājumi par ārkārtas situāciju autopārvadājumu jomā, par īpaša valsts atbalsta mehānisma izstrādāšanu un finanšu pieejamības veicināšanu autotransporta nozares turpmākajā attīstībā, par aktualitātēm Krievijas muitas normatīvajos aktos un situāciju muitas kontroles punktos, kā arī par jauno Eiropas Komisijas 2010.gada direktīvu PVN atgūšanā no ārvalstīm un par jaunumiem, kas saistīti ar izmaiņām likumdošanā pārvadājumos Eiropā.

Satiksmes ministrija izstādē pulcēs lielākos nozares valsts uzņēmumus

Izstādē piedalīsies arī Satiksmes ministrija, pulcējot vienkopus lielākos nozares valsts uzņēmumus – Latvijas ostas, gaisa un dzelzceļa kravu pārvadātājus, tranzīta uzņēmumus.

Izstādē varēs uzzināt par aktuālajiem autoceļu un dzelzceļa infrastruktūras uzlabošanas projektiem, jūras ostām, piekrastes jūras transportu, kuģošanas iespējām un ostu piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī par ES līdzfinansējumu piesaistīšanu nozares attīstības veicināšanā.

Izstādē būs rallija “DAKAR 2009” tehniskā atbalsta auto

Vācijas koncerna “MAN Nutzfahrzeuge” oficiālais pārstāvis Latvijā, SIA “AVAR AUTO” šogad parūpējies par kādu ļoti interesantu un spēcīgu izstādes akcentu – Ķīpsalā pirmo reizi varēs redzēt MAN tehniskā atbalsta automašīnu MAN TGS 26.480 6x6, kas piedalījās rallijā “DAKAR 2009”. Rallija tehnisko atbalstu nodrošināja divas šāda veida automašīnas, kas katra pārvadāja rallija vajadzībām 10 tonnas dažādu instrumentu un rezerves daļu.

Izstāde “Transports un Loģistika” tiek rīkota vienlaikus ar specializēto automobiļu remonta instrumentu, servisa iekārtu, rezerves daļu, apkopes līdzekļu un aksesuāru izstādi “Automehānika”. Ķīpsalas 2. hallē vienlaikus norisināsies arī 10. Rīgas starptautiskais autošovs.

Izstāžu darba laiki:
7. – 9. maijs 10.00 – 19.00
10. maijs 10.00 – 17.00

Avots: http://www.bt1.lv/

Video no izstādes var skatīt šeit

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.