Japāna
Japāna
5.augustā Ārlietu ministrijas divpusējo attiecību direkcijas vadītājs – vēstnieks Eduards Stiprais tikās ar Japānas Ekonomikas, tirdzniecības un rūpniecības ministrijas Eiropas departamenta direktoru Hidehiro Muramatsu.

Tikšanās laikā tika pārrunāti Latvijas un Japānas divpusējās sadarbības jautājumi, akcentējot ekonomiskās sadarbības paplašināšanas iespējas. Sarunas laikā E.Stiprais pateicās par Japānas lielo atbalstu tiešo čarterreisu organizēšanā un izteica cerību, ka šādi reisi tiks organizēti arī turpmāk, sniedzot iespējas tūristiem un uzņēmējiem veidot ciešākus kontaktus.

Eduards Stiprais informēja par Latvijas ostu salīdzinošajām priekšrocībām, kā arī uzsvēra  iespējas attīstīt tālāko sadarbību tranzīta, loģistikas un mašīnbūves jomās. Japānas puse atzina, ka pastāv liels potenciāls abu valstu sadarbības tālākajai izvēršanai un aicināja turpināt darbu pie informācijas izplatīšanas uzņēmējdarbības vidē par Latvijas salīdzinošajām priekšrocībām. 4.augustā Rīgā ieradās vēsturē pirmais Japānas lidsabiedrības Japan Airlines čarterreiss ar 350 tūristiem un vadošajiem Japānas tūrisma nozares pārstāvjiem, un Ekonomikas ministrijas amatpersonām.

Avots: http://www.mfa.gov.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.