Satiksmes ministrs dosies uz Krieviju lobēt Latvijas intereses

Sarunas
Sarunas
16. – 17. novembrī satiksmes ministrs Uldis Augulis plāno vizīti uz Krieviju, lai runātu par Latvijas tranzītbiznesam būtiskiem jautājumiem.

U. Augulis cer tikties ar Krievijas Transporta ministrijas pārstāvjiem, lai runātu par Krievijas dzelzceļa pārvadājumu tarifiem uz Latviju, par licencēm autopārvadātājiem un citiem jautājumiem. «Tēmu loks ir plašs,» DB sacīja ministrs vizītes laikā Liepājā. Ministrs arī informēja, ka viņam esot svarīgas vairākas prioritātes nozarē - ostu attīstība, turklāt visu Latvijas ostu attīstība, ceļu un ceļu seguma attīstība, izmantojot struktūrfondus, lidostu attīstība ne tikai pasažieru pārvadājumu aspektā, bet, viņaprāt, varētu aktivizēt arī kravu pārvadājumus.

U. Augulis atzīst arī par iespējamu projektu, ko iecerējuši Liepājas un Ventspils mēri - Paneiropas platjoslu ceļa izbūvi no Liepājas un Ventspils līdz Krievijai un Baltkrievijai. Par šo projektu varētu runāt nākošajā ES finansējuma plānošanas periodā, jo tas ir ne tikai Latvijas, bet Eiropas Savienības līmeņa projekts. «Iespēja, kas ir mums kā bufervalstij, jāizmanto,» norādīja ministrs.

Avots: www.db.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.