Nozares jaunumi

Pavasara šķīdoņa dēļ ieviesīs kravas pārvadājumu ierobežojumus

Ceļš
Ceļš
Lai pasargātu autoceļus no sagraušanas pavasara šķīdoņa dēļ, uz daudziem valsts vietējās un dažiem reģionālās nozīmes autoceļiem ar grants vai stipri nolietotu asfalta segumu noteiks ierobežojumus kravas transporta kustībai, informēja "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

LVC norāda, ka ceļu savešana kārtībā šajā laikā tehniski nav iespējama, un to darīs tikai tad, kad autoceļu konstrukcija būs apžuvusi. Latvijā šādi satiksmes ierobežojumi katru gadu tiek ieviesti visos reģionos aptuveni 12 000 kilometru valsts autoceļu ar grants un stipri nolietotiem asfaltbetona segumu.

Ierobežojumus nosaka transportlīdzekļiem ar pilno masu 7, 10 vai 20 tonnas, izvietojot attiecīgas ceļa zīmes. Ierobežojumi neattiecas uz valsts galvenajiem un svarīgākajiem reģionālajiem autoceļiem, tāpēc neietekmē kravu tranzīta autopārvadājumus, norāda LVC.

Transportlīdzekļu pilnas masas ierobežojumu ieviešana un atcelšana konkrētajā ceļa posmā notiks, speciālistiem izvērtējot laika apstākļus un ceļa tehnisko stāvokli. Kravas pārvadājumu ierobežojumus šķīdoņa dēļ sāks ieviest aptuveni marta vidū. Ierobežojumi varētu ilgt no divām līdz četrām nedēļām. Uz dažiem autoceļiem, kuru tehniskais stāvoklis ir kritisks, šādi satiksmes ierobežojumi noteikti pastāvīgi visu gadu.

Avots: www.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.