Nozares jaunumi

Zatleram solīts Latvijas uzņēmējiem piešķirt visaugstākās labvēlības statusu saistībā ar tranzītu uz Afganistānu

Starptautiskie kravu pārvadājumiValsts prezidents Valdis Zatlers no ASV politiķiem ir saņēmis solījumu, ka ASV Kongress veiks izmaiņas likumdošanā, lai Latvijas uzņēmēji saņemtu visaugstākās labvēlības statusu saistībā ar nemilitāro kravu tranzītu uz Afganistānu, žurnālistiem sacīja Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Edgars Rinkēvičs.

Tas dos iespēju, piemēram, Latvijas būvmateriālu ražotājiem piegādāt nepieciešamos materiālus koalīcijas spēku misijai Afganistānā. Amerikāņi ir ieinteresēti izmantot Latvijas uzņēmēju saražotās preces, jo tādā veidā samazinās transportēšanas izdevumi līdz Afganistānai, uzsvēra Rinkēvičs.

Jau ziņots, ka Zatlers Vašingtonā tiekoties ar ASV Senāta Aizsardzības komitejas vadītāja vietnieku republikāņu senatoru Džonu Makeinu pārrunāja Latvijas dalību NATO misijā Afganistānā. Runājot par Latvijas un ASV militāro sadarbību, Makeins atzīmēja, ka Latvijas pienesums Afganistānas drošības nodrošināšanā tiek augstu novērtēts. Zatlers informēja par Ziemeļu distribūcijas tīkla veiksmīgu darbību, nodrošinot ASV nemilitāro kravu tranzītu caur Rīgas ostu. Tāpēc abas amatpersonas pārrunāja ASV likumdošanas iniciatīvu, kas veicinātu Latvijā ražotu preču iegādi ASV militārajām vajadzībām.

Avots: www.omvua.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv