Nozares jaunumi

Maršrutā Lietuva – Zviedrija sācis kursēt jauns 'DFDS' kravas un pasažieru prāmis

Maršrutā Lietuva – Zviedrija sācis kursēt jauns 'DFDS' kravas un pasažieru prāmis

Savā pirmajā reisā devies Eiropas prāmju operatora "DFDS" jaunākais un lielākais kravas un pasažieru prāmis "Aura Seaways". Prāmis pārvadās pasažierus un kravu maršrutā starp Klaipēdu un Karlshamnu, Zviedrijā, informē uzņēmuma pārstāvji.

"Šī ir īpaša diena mums visiem. "Aura Seaways" ir pirmais jaunuzbūvētais pasažieru prāmis, kopš 1982. gada, par kura būvniecību "DFDS" ir noslēdzis līgumu. Mēs beidzot saviem klientiem varēsim piedāvāt vēl lielāku jaudu, ērtākus un kvalitatīvākus braucienus pasažieriem, vilcēju un kravas vadītājiem, vēl vairāk pakalpojumus un modernas iekārtas, kas nodrošinās vēl labāku ceļošanas pieredzi. Jaunais prāmis arī būtiski atspoguļo mūsu ilgtspējas mērķi līdz 2030. gadam samazināt CO2 emisijas par 45%, "Aura Seaways" atbilst energoefektivitātes dizaina indeksa standartam. Prāmja CO2 emisijas uz vienu pārvietoto puspiekabi, salīdzinot ar pašreizējiem prāmjiem, būs par 20% mazākas," saka "DFDS" viceprezidents un Baltijas reģiona vadītājs Anderss Refsgārds (Anders Refsgaard).

Jaunajā kuģī ir pieejamas 250 kajītes, kas var uzņemt 600 pasažierus. Kuģa kravas ietilpība ir 4,5 tūkst. līnijmetri, kas nozīmē, ka tajā var līdz pat 4,5 km garumā izvietot pēc kārtas novietotas automašīnas.

Ceļojums ar prāmi no kuģu būvētavas Ķīnā līdz Klaipēdai ilga 28 dienas. Pēc vairāk nekā 11 000 jūras jūdžu pārvarēšanas jaunais "DFDS" kravas-pasažieru prāmis "Aura Seaways" 2022. gada 17. janvāra naktī piestāja Klaipēdā. Vēl nedēļu ilga sagatavošanās darbi un pārbaudes, ko veica Lietuvas un Dānijas jūras administrācijas.

Avots: https://www.delfi.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv