Nozares jaunumi

Latvijas dzelzceļa un Krievijas dzelzceļa vadība paraksta vienošanos

DzelzceļšVAS Latvijas dzelzceļš (LDz) prezidents Uģis Magonis 21.decembrī piedalījās Krievijas dzelzceļu atklātā valdes sēdē, kuras noslēgumā ar Krievijas dzelzceļu prezidentu Vladimiru Jakuņinu parakstīja vienošanos par muitas iestāžu iepriekšēju informēšanu kravu pārvadājumos, portālu Diena.lv informēja LDz pārstāvis Māris Ozols.

Valdes sēdē Krievijas dzelzceļa lielākie sadarbības partneri sniedza ziņojumus par sadarbību 2011.gadā, kā arī pārrunāja risināmos jautājumus. LDz un Krievijas dzelzceļu sadarbība kravu pārvadājumu jomā šogad bijusi ļoti sekmīga - kravu pārvadājumu apjoms starp abām valstīm šī gada 11 mēnešos palielinājies par 16%, pārvadājot 34,36 miljonu tonnu. Tāpat palielinājies arī pārvadāto konteineru skaits starp Latviju un Krieviju - 18378 TEU vienības, kas ir gandrīz par 80% vairāk nekā pērn šajā laika posmā.

Dzelzceļu vadītāji vienojās, ka turpinās darbu pie kravu caurvedes spējas palielināšanas un preču iepriekšējās elektroniskās deklarēšanas attīstīšanas sadarbībā ar Latvijas un Krievijas muitu, kā arī veicinās Latvijas-Krievijas robežšķērsošanas punktu darbības uzlabošanu. Koncerns LDz sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitassabiedrībām - AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDz Cargo, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

Avots: diena.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv