Nozares jaunumi

Līdz 15.oktobrim kravas auto nevarēs šķērsot Baltkrievijas robežu Pāterniekos

Kravas autoUz Baltkrievijas robežas ar Latviju esošā Grigorovščinas muitas kontroles punkta rekonstrukcijas dēļ no 15.marta uz laiku tiks slēgta kravas transportlīdzekļu kustība caur Pāternieku muitas kontroles punktu (MKP), informē Valsts ieņēmumu dienests.

Baltkrievijas muitas dienests informējis, ka Grigorovščinas muitas kontroles punkta rekonstrukcijas laikā no 15.marta līdz 15.oktobrim pilnībā tiks slēgta kravas transportlīdzekļu kustība caur Grigorovščinas MKP. Caur šo robežšķērsošanas vietu šķērsot robežu varēs tikai vieglās automašīnas un tālsatiksmes autobusi. Līdz ar to kravas transportlīdzekļu kustība tiks slēgta arī Latvijas pusē – Pāternieku MKP. Transportlīdzekļi ar kravām, izņemot veterinārajai kontrolei pakļautās kravas, Latvijas un Baltkrievijas robežu varēs šķērsot caur Silenes MKP.

Savukārt kravas, kas pakļautas veterinārai kontrolei, varēs nogādāt uz Baltkrieviju caur Terehovas MKP uz Latvijas - Krievijas robežas, vai caur kādu Lietuvas – Baltkrievijas robežpunktu. VID aicina kravu pārvadātājus laikus izvēlēties robežšķērsošanas vietu un pārliecināties, vai caur izvēlēto Krievijas vai Baltkrievijas muitas kontroles punktu ir atļauts pārvietot ievedamo preci.

Avots: www.bizness.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv