Nozares jaunumi

Četros mēnešos Latvijas ostās pārkrauts par 19,5% vairāk kravu nekā pērn

Osta
Osta
Šī gada četros mēnešos kravu apgrozījums Latvijas ostās bija 27,1 miljoni tonnu, kas ir par 19,5% vairāk nekā analoģiskā laika periodā pērn, liecina Satiksmes ministrijas apkopotā informācija.

Rīgas brīvostā pārkrauti 12,5 miljoni tonnu kravu, kas ir par 14,9% vairāk nekā pirms gada. Ventspils brīvostā četros mēnešos pārkrauti 11,8 miljoni tonnu kravu, kas ir par 21,1% vairāk. Savukārt Liepājas ostā pārkrauti 2,26 miljoni tonnu, kas ir par 46% vairāk nekā 2011.gada pirmajos četros mēnešos.

Ministrijas apkopotā informācija liecina, ka vislielākais apgrozījums visās Latvijas ostās šī gada sākumā kopumā bijis beramkravām - pārkrauti 12,87 miljoni tonnu, kas ir par 24,1% vairāk nekā 2011.gada četros mēnešos. Pārkrauto lejamkravu apjoms sasniedzis desmit miljonus tonnu, un tas bija par 18,6% vairāk nekā 2011.gada pirmajos četros mēnešos, bet ģenerālkravu apgrozījums bija 4,23 miljoni tonnu, kas attiecīgi ir par 9,2% vairāk. Šogad par 29,6% pieaudzis arī pārkrauto konteineru skaits, sasniedzot 119 567 TEU vienības.

Avots: www.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.