Degviela
Degviela
Lielākie degvielas tirgotāji "Statoil" un "Neste Oil" pirmdien Rīgā par santīmu samazināja degvielas cenas.

"Statoil" degvielas uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena samazināta no 94,9 santīmiem par litru līdz 93,9 santīmiem, savukārt 98.markas benzīna cena samazināta no 97,9 santīmiem līdz 96,9 santīmiem. Savukārt dīzeļdegvielas cena "Statoil" sarukusi no 89,9 santīmiem par litru līdz 88,9 santīmiem.Arī "Neste Oil" 95.markas benzīna cena samazināta no 93,7 santīmiem par litru līdz 92,7 santīmiem, bet dīzeļdegvielas cena – no 88,7 santīmiem līdz 87,7 santīmiem par litru. Iepriekš degvielas tirgotāji par vienu santīmu samazināja cenas piektdien, pirms Jāņiem.

Jau ziņots, ka degvielas cenas rekordu šogad sasniedza aprīļa sākumā, kad 95.markas benzīna cena pakāpusies no iepriekšējiem 1,049 latiem par litru līdz 1,059 latiem par litru. Savukārt 98.markas benzīns "Statoil" pilna servisa DUS maksā 1,089 latus par litru degvielas, kas ir par santīmu vairāk nekā iepriekš. Dīzeļdegvielas cena nav mainījusies, un dīzelis joprojām nopērkams par 0,989 latiem litrā. Marta sākumā 95.markas benzīna cena "Statoil" DUS pārsniedza lata robežu par litru degvielas. 98.markas benzīna cena psiholoģisko lata robežu pārsniedza februāra pirmajā pusē. Bet kopš maija sākuma cenas pakāpeniski samazinās.

Avots: www.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.