Nozares jaunumi

"Starptautiskā Kravas Gada auto 2017" titulu iegūst Scania

Starptautiskā Kravas Gada auto 2017 titulu iegūst ScaniaScania jau atkal ir saņēmusi prestižo balvu „Starptautiskais gada kravas auto" („International Truck of the Year award"). Žūrija savu izvēli pamato ar jaunās kravas automašīnu paaudzes autovadītāja komfortu, drošības aspektiem un, cita starpā, pozitīvo ietekmi uz kravas pārvadātāju ekonomiju.

 Saņemtais apbalvojums ir pagodinājums un apliecinājums reizē mūsu inženieru un visas Scania saimes izcilajam darbam. Mūsu mērķis ir dot labāko, ko Scania spēj sniegt klienta biznesam. Žūrijas pamatojums skaidri parāda, ka ar jauno kravas automašīnu paaudzi mēs dodamies pareizajā virzienā," pauž Aigars Pušinskis, Scania Latvia vadītājs.

Žūrija, kuras sastāvā bija 25 Eiropā vadošo nozares izdevumu žurnālisti un kuras priekšsēdētājs ir itāļu auto nozares žurnālists Džianenriko Grifini, savā pamatojumā raksta šādi: „Scania ar jauno paaudzi ir radījusi kravas automašīnu, kas simbolizē īstu „augstākās klases" piedāvājumu smago kravu klasē, kas spēj apmierināt ne tikai šodienas, bet arī rītdienas transporta vajadzības."

Starptautiskā gada kravas auto konkursa žūrija izcēla Scania individuālo servisa piedāvājumu, kas balstīts uz to, ka uz ceļiem šobrīd jau ir vairāk nekā 200 000 tīmeklī savienotu Scania kravas automašīnu.

Papildus izcilam komfortam un neredzēti plašai telpai S kabīnes ir pieejamas arī ar divpusējiem sānu aizkarveida gaisa drošības spilveniem – Scania ir pirmais kravas automašīnu ražotājs pasaulē, kas piedāvā šādu drošības aprīkojumu.

Scania investīcijas šajā modeļu sērijā bija lielākās uzņēmuma 125 gadu pastāvēšanas vēsturē. Kopumā jaunu produktu un pakalpojumu izstrādē, tostarp ražošanas procesa pielāgošanā, ieguldīti vairāk nekā 2 miljardi EUR.

Avots: http://www.iauto.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.