Osta
Osta
No Baltijas valstu ostām pirmajā pusgadā tikai Latvijai izdevies kāpināt kravu apgrozījumu, liecina biznesa portāla Nozare.lv apkopotā informācija.

Klaipēda pārkrāvusi 20,2 miljoni tonnu kravu, kas ir par 10,4% mazāk nekā pērn, savukārt Tallinā pārkrauti 15,87 miljoni tonnu, kas ir par 17,5% mazāk nekā pērn. Kā ziņots, šā gada pirmajos sešos mēnešos, salīdzinot ar attiecīgo laika posmu pērn, Latvijas ostu kravu apgrozījums palielinājies par 17,1%, sasniedzot 40,34 miljoni tonnu. Gandrīz puse no Latvijas kopējā ostu kravu apgrozījuma jeb 18,7 miljoni tonnu ir Rīgas ostai. Seko Ventspils ar 17,3 miljoniem tonnu un Liepāja ar 3,5 miljoniem tonnu.

No Baltijas jūras austrumu krasta ostām pirmajā vietā ierindojusies Primorska ar 38,5 miljoniem tonnu, kas ir par 1,3% vairāk nekā pagājušā gada pirmajā pusē. Sanktpēterburgā pārkrauts 27,6 miljoni tonnu, un tas ir par 1,8% mazāk nekā pērn. Tālāk seko Klaipēda ar 20,28 miljoniem tonnu, Rīga - ar 18,8 miljoniem tonnu un Ustjluga - ar 18,66 miljoniem tonnu. Ventspils ostā pārkrauti 17,3 miljoni tonnu, Tallinā - 15,8 miljoniem tonnu un Kaļiņingradā - 6,3 miljoniem tonnu.

Avots: www.diena.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.