Nozares jaunumi

Pusgadā samazinājies Lietuvā apkalpoto kravu apjoms

Krava
Krava
Šā gada pirmajos sešos mēnešos, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo laika periodu, Lietuvā samazinājies kravu apjoms Klaipēdas ostā un Būtiņģes terminālī, sarucis arī dzelzceļa kravu un aviokravu apjoms, liecina Lietuvas Statistikas biroja jaunākie dati.

Pusgadā Lietuvas lidostās kopumā apkalpotas 5900 tonnas kravu un pasta sūtījumu, kas ir par 5,6% mazāk nekā pagājušā gada attiecīgajā laika periodā.

Savukārt dzelzceļa kravu apjoms pusgadā samazinājās par 10,3% - līdz 23,5 miljoniem tonnu. Tikmēr Klaipēdas ostā un Būtiņģes terminālī pusgadā apkalpoti 20,3 miljoni dažādu kravu, kas ir par 10,4% mazāk nekā pagājušā gada attiecīgajā laika periodā.

Avots: www.balticexport.com

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.