Nozares jaunumi

Investējot 3 miljonus, VID uzstādīs kravu kontroles rentgenu

Investējot 3 miljonus, VID uzstādīs kravu kontroles rentgenuValsts ieņēmumu dienests (VID) Liepājā ostas muitas kontroles punktā plāno uzstādīt kravu kontroles rentgena iekārtu. Uzstādīšanu un uzturēšanu izmaksās līdz 3,069 miljoniem eiro.

 Par to aģentūrai BNS pastāstīja VID Stratēģiskās vadības lietu un sabiedrisko attiecību pārvaldes Sabiedrisko attiecību daļas galvenā speciāliste Evita Teice-Mamaja.

Viņa sacīja, ka VID bija izsludinājis konkursu par kravu kontroles rentgena iekārtu piegādi un uzstādīšanu Ventspils ostas un Liepājas ostas muitas kontroles punktos.

Savukārt Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe aģentūrai BNS pastāstīja, ka LSEZ valdes sēdē nolemts rezervēt nekustamā īpašuma O.Kalpaka iela 111A, Liepājā, daļas un Brīvostas iela 1, Liepājā, daļas nomas tiesības VID uz vienu gadu zemes ierīcības projekta un kravu kontroles rentgena iekārtu būvniecības būvprojekta minimālā sastāvā izstrādei.

Avots: http://www.irliepaja.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.