Nozares jaunumi

Latvijā deviņos mēnešos reģistrē par 25,7% vairāk kravas automašīnu


Latvijā deviņos mēnešos reģistrē par 25,7% vairāk kravas automašīnuLatvijā šogad deviņos mēnešos reģistrētas 963 kravas automašīnas (komerctransports virs 16 tonnām), kas ir par 25,7% vairāk nekā gadu iepriekš, liecina Auto asociācijas apkopotā informācija.

 Populārākā kravas automašīnu marka 2015.gada deviņos mēnešos bija "Volvo" - reģistrēts 371 šāds spēkrats. Seko "Mercedes-Benz" ar 294 automašīnām un "Scania" ar 181 spēkratu.

Tāpat šogad iegrāmatotas 54 DAF automašīnas, 34 MAN, 16 "Iveco", 12 "Renault" un viena "Terex" kravas automašīna.

Pērn Latvijā deviņos mēnešos reģistrēja 766 kravas automašīnas, bet gadā kopumā - 979 spēkratus, kas bija par 26,9% mazāk nekā 2013.gadā.

Auto asociācija ir sabiedriska organizācija, profesionālu ražotāja rūpnīcu, Latvijā oficiāli pilnvarotu auto importētāju un dīleru apvienība. Asociācijas prioritāte ir aizstāvēt biedru intereses sadarbībā ar dažādām valsts institūcijām un nodrošināt pircēju interešu ievērošanu attiecībā uz garantijām, servisu un informāciju.

Avots: http://www.delfi.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.