Nozares jaunumi

Rīgas Brīvostas Pārvaldē notiks Baltijas Ostu Konference

Rīgas Brīvostas Pārvaldē notiks Baltijas Ostu KonferenceThe Baltic Ports Conference 2015 (Baltijas Ostu Konferenci 2015) organizē Baltijas ostu organizācija (Baltic Ports Organization - BPO) - vadošo reģionālo ostu organizācija, kurā apvienojušās 45 ostas no deviņām Baltijas jūras reģiona valstīm. BPO strādā ar mērķi veicināt ostu sadarbību, uzraudzīt un uzlabot kuģniecības iespējas visā Baltijas jūras reģionā.

 Baltijas Ostu Konference ir BPO nozīmīgākais gada notikums, jo visi BPO dalībnieki, nozares speciālisti un prominenti viesi sanāk kopā, lai apspriestu nozīmīgākos un neatliekamākos jautājumus ostu biznesu jomā. Šogad BPO konferences galvenā tēma ir arvien mainīgie tirgus apstākļi Baltijas jūras reģionā, tādēļ šī gada konferences devīze ir “Facing a change: opportunities or threats for the Baltic market?” (Saskaršanās ar pārmaiņām: iespējas un draudi Baltijas jūras tirgum?).

Divu dienu konference un BPO Ģenerālā asambleja notiks 2015. gada 3.- 4. septembrī Rīgas Brīvostas pārvaldes galvenajā ēkā.

Avots: http://rop.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv