Nozares jaunumi

Kravu apjoms 2015. gada 1. ceturksnī pieaudzis par 2,7%

Kravu apjoms 2015. gada 1. ceturksnī pieaudzisSalīdzinājumā ar pagājušā gada pirmo ceturksni, šogad pirmajā ceturksnī pārvadāto kravu kopējais apjoms ir palielinājies par 2,7%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie dati.

Aplēsts, ka šī gada pirmajā ceturksnī ar dzelzceļa transportu pārvadāja 16,4 miljonu tonnu kravu, kas ir par 3,9% mazāk nekā pērn, pirmajā ceturksnī. Iekšzemes dzelzceļa transportā pārvadāto kravu apjoms ir sarucis par 0,6%, starptautiskajos par 3,9%.

Turpretī kravu pārvadājumi tranzītā caur Latviju pieauga par 64,2%.Dzelzceļa transporta kravu pārvadājumi uz un no Latvijas ostām samazinājās par 2,1%, veidojot 85,2% no starptautiskajiem pārvadājumiem.

Ar autotransportu pārvadāja 12,5 miljoni tonnu kravu, kas ir par 1,4 miljoniem tonnu jeb 12,9% vairāk nekā pērn pirmajā ceturksnī. Vairums autotransporta pārvadājumi bijuši iekšzemē, kur to skaits palielinājās par 7,8%, savukārt starptautisko kravu pārvadājumu apmērs palielinājās par 29,4%.

Avots:http: http://www.lsm.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.