Nozares jaunumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumu apjomi septiņos mēnešos pieauguši par 12,3%

Kravu pārvadājumi
Kravu pārvadājumi
Dzelzceļa kravu pārvadājumu apjomi Latvijā septiņos mēnešos pieauguši par 12,3%, sasniedzot 38,68 miljonus tonnu kravu, liecina Latvijas Dzelzceļa informācija.

Iekšzemes pārvadājumu apjoms šā gada pirmajos septiņos mēnešos palielinājies par 4,9%, sasniedzot 555 000 tonnu. Savukārt par 13,9% palielinājušies eksporta pārvadājumu apjomi - kopumā pārvadāti 3,72 miljoni tonnu.

Importa pārvadājumos pieaugums par 12% līdz 31,62 miljoniem tonnu. Sauszemes tranzītā apkalpotas 3,43 miljoni tonnu kravas, un tas ir par 15,3% vairāk nekā pērn.

Statistika liecina, ka jūlijā kopā pārvadātas 4,97 miljoni tonnu kravu, un tas ir par 9% vairāk nekā pērn analoģiskā laika periodā. Lielākais dzelzceļa kravu pārvadātājs Latvijā ir VAS Latvijas Dzelzceļš meitassabiedrība SIA LDz Cargo.

Avots: www.db.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

 

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.