Nozares jaunumi

No Baltijas valstu ostām visvairāk kravu pārkrauts Rīgā

Visvairāk kravu pārkrauts RīgāNo Baltijas valstu ostām gada pirmajos 11 mēnešos visvairāk kravu - 37,26 miljoni tonnu - pārkrauts Rīgā un tas ir par 15,7% vairāk nekā pērn analoģiskā laika periodā, liecina ostu statistika.

 Otrajā vietā pēc pārkrauto kravu apjoma ierindojusies Klaipēda ar 33,4 miljoniem tonnu, un tas ir par 9% vairāk nekā pērn. Savukārt trešajā vietā ir Tallinas osta, kur pārkrauti 25,87 miljoni tonnu, un tas ir par 0,1% mazāk nekā pērn analoģiskā laika periodā.

Ventspils ierindojusies ceturtajā vietā ar 24,37 miljonu tonnu apgrozījumu, kas ir par 7,3% mazāk nekā pērn.

Piektajā vietā ir Liepāja, kurā 11 mēnešos pārkrauti 4,9 miljoni tonnu, kas ir par 12,1% vairāk nekā pērn.

Avots: http://www.nozare.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.