Kravu apgrozījums Baltijas valstu ostās palielinājies par 1,1%

Latvijā pārkrauto kravu apjoms pieaudzis par 3,9% līdz 50,03 miljoniem tonnuKravu apgrozījums Baltijas valstu ostās gada pirmajos deviņos mēnešos ir palielinājies par 1,1% līdz 106,78 miljoniem tonnu, salīdzinot ar analoģisku periodu pērn, liecina portāla "RZD Partner" sniegtā informācija.

 46,9% no visām kravām pārkrauti Latvijas ostās, 26% - Lietuvā, bet 27,1% - Igaunijā.

Latvijā pārkrauto kravu apjoms pieaudzis par 3,9% līdz 50,03 miljoniem tonnu, Igaunijā - samazinājies par 0,3% līdz 28,97 miljoniem tonnu, bet Lietuvā pārkrauto kravu apjomi samazinājās par 2,1% līdz 27,77 miljoniem tonnu.

Pirmajā vietā ir Rīgas osta ar 26,66 miljoniem tonnu un pieaugumu par 14%, otrajā vietā - Klaipēdas osta ar 23,26 miljoniem tonnu un pieaugumu par 4%, bet trešajā - Tallinas osta - ar 19,4 miljoniem tonnu un nelielu pieaugumu - 0,2%.

Avots: www.kasjauns.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.