Nozares jaunumi

Par 2,8% palielinās dzelzceļa kravu pārvadājumu apjomi

Kopējais tranzīta kravu apjoms ir palielinājies par 3,2%.Šī gada pirmajos astoņos mēnešos par 2,8% līdz 38,9 miljoniem tonnu, salīdzinot ar pērnā gada analoģisku periodu, palielinājušies dzelzceļa kravu pārvadājumu apjomi, informē biznesa portāls Nozare.lv.

Pa dzelzceļu pārvadāto tranzīta kravu apjoms caur ostām astoņos mēnešos ir palielinājies par 5,6% līdz 32,27 miljoniem tonnu.

Kopējais tranzīta kravu apjoms ir palielinājies par 3,2% līdz 33,5 miljoniem tonnu, savukārt iekšzemes pārvadājumu kravu apjoms ir samazinājies par 1,4% līdz 678 300 tonnām.

Visvairāk transportēti naftas produkti un akmeņogles, attiecīgi 14,9 miljoni tonnu un 14,45 miljoni tonnu. Trešajā vietā ir minerālmēsli – transportēti 3,37 miljoni tonnu.

Avots: nekrize.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.