Konteineru pārvadājumi

Vervo SIA veic salikto konteineru (LCL), pilno konteineru (FCL), bīstamo ADR konteineru pārvadājumus un  piegādi "no durvīm līdz durvīm”.
Katram no šo pārvadājumu veidiem ir pieejami atbilstoši konteineru izmēri un funkcionalitāte, nodrošinot optimālu transportēšanas risinājumu Jūsu kravai. Iespējams veikt arī nepilnu konteineru pārvadājumus jeb salikto konteineru (LCL) pārvadājumus, kur varat apvienot savu sūtījumu ar citu uzņēmumu sūtījumiem, samazinot transportēšanas izmaksas.
 20' Standard Dry Van
Standarta konteiners ir slēgta tipa un paredzēts gandrīz visu kravu pārvadājumiem pa jūru, dzelzceļu un autoceļiem. Iespējams iekraut 11 eiropaletes ar kravu.
Image
Standarta konteiners ir slēgta tipa konteiners ar lielāku ietilpību, kā 20' Dry Van. Konteinerā iespējams iekraut 25 eiropaletes ar kravu.
Image
Salīdzinot ar 40’ Dry Van  šis ir augstāks. Paredzēts nestandarta kravu pārvadājumiem.
40' High Cube Container
Konteiners, kas paredzēts Eiropas standartu paletēm ar lielāku augstumu un ietilpību - tajā iespējams ievietot 30 paletes un palielināt iekraujamās kravas apjomu līdz 78.6 cbm.
45' High Cube Pallet wide
Konteinerā iespējams iekraut 33 eiropaletes jeb 92 cbm, kas atbilst  standarta tenta piekabes izmēram.
Image
Nestandarta kravu pārvadājumiem paredzēts konteiners ar gala sienām, ko izmanto kravas nostiprināšanai, un dēļu grīdu, kas nesabojās lielizmēra vai negabarīta kravu.
Image
40' Flat Rack konteiners ir speciāls konteiners speciālu īpši lielu un smagu kravu pārvadāšanai (smagas tehniskas iekārtas un mašīnas, darbgaldi un tā tālāk).
Image
Ventilējamais konteineris ir paredzēts kravu transportēšanai un uzglabāšanai, kurām ir nepieciešama gaisa apmaiņa ar ārējo vidi : graudaugu kultūru, kafijas, kakao u.tml. Pieejami tikai 20' izmēra.
Image
Viens no trīs standarta refrižeratora konteinera izmēriem. Ņemot vērā to, ka konteinera kubatūra ir 2-2,5 reižu mazāka, nekā 40' konteinerim, tā maksimālā celtspēja atpaliek tikai par 20%.
Image
Konteiners paredzēts kravu pārvadājumiem, kam ir noteikta pārvadāšanas temperatūra. Iespējamais temperatūras režīms ir no +25 grādiem līdz -25 grādiem pēc Celsija skalas.
Image
Konteiners paredzēts nestandarta izmēra kravu pārvadājumiem noteiktā temperatūrā no +25 līdz -25 grādiem pēc Celsija skalas - pēc specifiskās kravas nepieciešamībām.
Image
Strukturāli no standarta konteinera atšķiras ar iespēju noņemt jumtu un durvju balstus, kas ļauj iekraut smagu vai lielizmēra kravu no augšas vai priekšas.
Image
Strukturāli no standarta konteinera atšķiras ar iespēju noņemt jumtu un durvju balstus, kas ļauj iekraut smagu vai lielizmēra kravu no augšas vai priekšas.
Image
Paredzēts pārvadāt gan sulas, eļļas, gan arī dažādas ķīmiskās vielas. Šie konteineri ir neaizvietojami, ja izlejamo šķidrumu pārvadāšanai nepieciešams izmantot vairākus transporta veidus.
konteineru platforma
Konteineri ar atveramu sānu malu. Nestandarta kravu iekraušanai ar autoiekrāvēju. Šie konteineri ir aprīkoti ar pārbīdāmo sānu režģi, to augšpusē ir sliedes un jumta loki.
konteineru platforma
Platformas izceļas ar ļoti lielu iespējamā svara pārvadāšanu. Tās ir bez sāniem, kas ļauj uzkraut smagas kravas uz mazas virsmas.
konteineru platforma
Platformas izceļas ar ļoti lielu iespējamā svara pārvadāšanu. Tās ir bez sāniem, kas ļauj uzkraut smagas kravas uz mazas virsmas.
Image
Beramkravu konteiners, kuram ir trīs iebēršanas atveres uz jumta un izlādēšanai paredzēta rampa durvju vietā. Parasti izmanto sēklu, garšvielu un graudu transportēšanai.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar konteineru pārvadājumiem.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.