Tipogrāfijas rūpnīcas pārvadājums

Tipogrāfijas rūpnīcas pārvadājums

Pirms vairāk kā nedēļas viens no mūsu loģistikas menedžeriem saņēma pieprasījumu no klienta, kuram nepieciešams transportēt tipogrāfijas rūpnīcu no Itālijas uz Latviju. Ikreiz, kad saņemam pieprasījumu jebkāda veida kravu pārvadājumiem, vispirms nepieciešams noskaidrot visas detaļas par pārvadājumu: precīzas kravas iekraušanas un izkraušanas adreses, kravas veidu, apjomu un izmērus, piegādes termiņus un citas kravu pārvadājumam būtiskas lietas.

Pēc tam, kad ir noskaidrots, kāda veida kravu nepieciešams transportēt, kā arī kādas ir klienta vēlmes attiecībā uz piegādes datumu un laiku, mūsu transporta menedžeris piemeklēs atbilstošāko transportēšanas veidu. Transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo piedāvājumā ietilpst sauszemes kravu pārvadājumi, avio kravu pārvadājumi, jūras kravu pārvadājumi, kā arī dzelzceļa kravu pārvadājumi – tāpēc varat būt droši, ka spējam pielāgoties gan Jūsu vēlamajām cenām, gan termiņiem.

Šajā gadījumā, ņemot vērā rūpniecības kravas izmērus, apjomu un galamērķi, izdevīgākais variants bija sauszemes kravu pārvadājumi, kas tika nodrošināti ar trim pilnām tenta puspiekabēm. Kravu iekraušana un izkraušana notika, izmantojot autoceltni un pretsvara dakšu iekrāvēju. Šāda tipa iekrāvēji ir ar augstu veiktspēju un labu redzamību visos virzienos, tādā veidā nodrošinot ātru, ērtu un drošu kravas iekraušanu.

Sauszemes kravu pārvadājumi no Itālijas uz Latviju un pretējā virzienā ilgst no 4 līdz 7 dienām. Tas, cik dienās notiks kravu piegāde, ir atkarīgs no iekraušanas un izkraušanas vietas (šajā gadījumā būtiski, vai iekraušana notiek Itālijas ziemeļu vai dienvidu daļā), maršruta un citiem faktoriem, kā piemēram, ceļa remontiem, sastrēgumiem utt. Tā kā kravas iekraušanas vieta atradās Itālijas ziemeļos, tipogrāfijas rūpnīcas pārvadājums tika veikts 4 dienās.

Transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo komandā ir pieredzējuši un zinoši speciālisti, kas atradīs piemērotāko risinājumu katra klienta kravai. Starptautiskie kravu pārvadājumi tiek nodrošināti uz un no vairāk nekā 120 pasaules valstīm, izmantojot visus transporta veidus. Ja Jums ir nepieciešami kravu pārvadājumi Eiropā, no vai uz kādu no NVS valstīm, Āziju vai citur, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, kurš sniegs Jums bezmaksas konsultāciju par turpmāko sadarbību! Zvaniet pa tālr. nr. +371 67674570, rakstiet e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai aizpildiet pieteikuma formu mājaslapā.

Seko Vervo arī FacebookInstragram un Telegram – un uzzini pirmais!