Mūsu darbi

Elektropreču imports no Ķīnas

Elektropreču imports no Ķīnas

Tirdzniecība starp Austrumiem un Rietumiem tiek minēta Romas hronikās jau vairāk kā 2000 gadu atpakaļ, kad Ķīnu pazina kā “Zīda zemi”, attiecīgi tirdzniecības ceļš tika saukts par Zīda ceļu un varēja aizņemt veselu gadu, lai preces no Ķīnas nonāktu Romā.

Mūsdienās tirdzniecība ar Ķīnu, protams, neaizņemt tik ilgu laiku un var veikt gan ar avio kravu pārvadājumiem (līdz 10 dienām), gan jūras kravu pārvadājumiem (40-50 dienas), gan dzelzceļa pārvadājumiem (~20 dienas).
SIA Vervo loģistikas speciālisti ir veikuši kravu pārvadājumus no Ķīnas ar visiem transporta veidiem un viens pavisam nesens pārvadājumus bija elektronikas piegāde no Ķīnas, jeb precīzāk elektriskie skrejriteņi, kuru transportēšana ar konteineru norisinājās veiksmīgi, jo pateicoties zināšanām, kopā ar klientu izdevās sakārtot dokumentāciju atbilstoši elektronikas kravu pārvadājumiem no Ķīnas uz Eiropas Savienību, kas sevī ietver arī stingru kontroli pār iekārtām ar akumulatoru. Kā viens no galvenajiem uzdevumiem ir iegūt apstiprinājumu, ka veicot kravu pārvadājumus pa jūru no Ķīnas atbilst Maritime Dangerous Goods Code (IMDGC) http://www.imdg.support/
Kad tas tika izdarīts, FTL konteinera pārvadājums no rūpnīcas Ķīnā, Shenzhen caur Hamburgas ostu līdz Rīgai (door-door). Kopējais konteinera pārvadājuma laiks sastādīja 34 dienas.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.