Mūsu darbi

Izdevīgāk atvest nekā atbraukt!

Izdevīgāk atvest nekā atbraukt!

Vai piegādāt pašam ir izdevīgāk, nekā uzticēties loģistikas speciālistiem?

Ne vienmēr, jo transporta kompānijām autoparks ir nepārtrauktā kustībā un ļoti bieži krietni vien tuvāk vietai, no kuras ir nepieciešama piegāde. Pat gadījumos, ja attālums ir līdz 1000 km, ir vērts sazināties ar mums, lai noskaidrotu investīciju apjomu konkrētajam gadījumam. Mums ir prieks, ka mūsu klienti mums uztic šādus uzdevumus un, protams, prieks arī par to, ka attīstās Latvijas tautsaimniecība un uzņēmumi, kas to veicina.

Jauna cisterna savu produktu piegādēm ir svarīgs posms ražošanas procesā un prieks, ka ar savām zināšanām varējām palīdzēt.

Jaunā autocisterna bija jāuzkrauj no nelielās Polijas ziemeļrietumu pilsētiņas Tšcjankas. Transportēšanas plānošanas ietvaros Vervo menedžeris sazinājās iepriekš ar nosūtītāju un precizēja visu nepieciešamo informāciju par cisternu, tās iekraušanas veidu un stiprināšanu, lai viss noritētu bez sarežģījumiem un neparedzētām situācijām.

Cisternas kopējais augstums ir 3.80 metri un, lai droši piegādātu klientam, mēs izvēlējāmies zemo “Jumbo” platformu, kas ir zemāka kā standarta platforma, ļaujot plānot piegādi pa iespējami izdevīgāko maršrutu un nodrošinot zemākas izmaksas. Auto cisterna tika iekrauta no speciālas rampas un attiecīgi nostiprināta.

Ieteikums: Pat ja Jūsu paredzamās tehnikas vienības augstums ir nedaudz virs pieļaujamās 3m atzīmes, nesatraucieties, jo loģistikā ir maza viltība – samazinot spiedienu riepās, Jūs iegūsiet vajadzīgo augstumu.

 

 

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.