Vervo jaunumi

Metālapstrādes iekārtu pārvadājumi

Metālapstrādes iekārtu pārvadājumi

Metālapstrādes industrija ir viena no svarīgākajām nozarēm, kas nodrošina arī pārējo nozaru darbību un neskaitāmi daudzu produktu izveidi. Pateicoties metālapstrādes industrijai, mēs varam ne tikai nodrošināt dažādu detaļu ražošanu, bet arī iekārtu izgatavošanu, kas veicina citu nozaru darbību.

Ir gandrīz neiespējami nejust šīs nozares klātesamību mūsu ikdienā. Katru rītu dzirdam modinātāju, gatavojam ēst un izmantojam transportu – daudzas detaļas, no kā sastāv šīs preces, tiek ražotas rūpnieciski – pateicoties metālapstrādes iekārtām.

Nozares nozīmīgums nozīmē arī regulārus kravu pārvadājumus - gan dažādām no metāla izgatavotām precēm, gan metālapstrādes iekārtām. SIA Vervo tiek regulāri nodrošināti metālapstrādes iekārtu pārvadājumi. Nereti tie tiek veikti pastāvīgiem klientiem vairāku gadu garumā, kā piemēram piegādes šim klientam tiek veiktas jau 8 gadu garumā. Tās organizē SIA Vervo loģistikas menedžere Mētra Kupruka.

Pārsvarā iekārtas tiek ražotas un sūtītas no Japānas, pēc tam nonākot Gentes ostā Beļģijā, kur tās tiek atmuitotas. No Beļģijas metālapstrādes iekārtas tālāk tiek vestas uz Baltijas valstīm – Latviju, Igauniju - bet šajā pārvadājumā – Lietuvu. Pārvadājumi ilgst pāris dienas.

Lai nodrošinātu drošu iekraušanas procesu, tiek izmantots autokrāns. Veicot kravas iekraušanu, tiek plānotas darbības arī izkraušanai, lai precizētu laiku, uz kādu pasūtīt autokrānu izkraušanai.

Metālapstrādes iekārtu pārvadājumos svarīgs aspekts ir arī iepakošana. Tāpat kā gandrīz visos citos gadījumos, arī šajā reizē metālapstrādes iekārtas atradās lielās koka kastēs, kurām apkārt aptīta plēve. Papildus tam, pēc klienta lūguma, mēs pārvadājumam nodrošinām arī tenta pārklāju, kas kravu papildus aizsargā no mitruma un ūdens. Zem kastēm tiek novietoti pretslīdes paklāji, lai fiksētu iekārtu pozīciju, kā arī pāri visai kravai tiek stiprinātas kravas siksnas jeb “štropes”.

Šie kravu pārvadājumi tiek veikti ar kravas platformām. Lielākoties metāla iekārtu izmēri pārsniedz tādus, kas ļautu izmantot tenta vai mega kravas piekabi, tāpēc nepieciešams izmantot platformu.

2021. gadā metāli un to izstrādājumi Latvijā tika importēti 1 850 027 466 eiro vērtībā. Tā bija piektā lielākā Latvijas importa preču grupa pagājušajā gadā. Savukārt Latvijas preču eksports šajā grupā sasniedza 1 641 521 215 eiro vērtību un tā bija trešā lielākā Latvijas eksporta preču grupa.

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā drošus kravu pārvadājumus jau kopš 2008. gada. Mēs veicam visdažādāko kravu pārvadājumus uz vairāk nekā 120 valstīm. Mūsu profesionālie loģistikas menedžeri un viņu ilgā pieredze, organizējot dažādus kravu pārvadājumus, palīdzes atrast vispiemērotāko risinājumu tieši jūsu kravas transportēšanai. Mēs palīdzēsim parūpēties arī par loģistikas procesiem – kravas apdrošināšanu, izsekošanu, dokumentu noformēšanu un muitas procedūrām.

Mētra ir atsaucīga un zinoša loģistikas menedžere. Brīvajā laikā viņai patīk lasīt grāmatas un apmeklēt mūzikas koncertus. Mētra ikdienā saskaras ar daudzu interesantu pārvadājumu organizēšanu. Pieredze visdažādāko piegāžu organizēšanā ļauj atrast vispiemērotākos risinājumus katram kravu pārvadājumam.

Lai sadarbotos ar Mētru, rakstiet viņai e-pastu uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet uz tālr.nr.: +371 2772 7455.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.