“Vervo” basketbola komanda uzrāda pārliecinošu rezultātu!

“Vervo” basketbola komanda uzrāda pārliecinošu rezultātu!

Uzvara! Sestdienas vakarā "Vervo" pārtrauca divu zaudējumu sēriju, pārliecinoši pārspējot "T.G.I.F." ar rezultātu 103:74. Gada noslēdzošā spēle "Vervo" gaidāma šajā svētdienā pret BK "Narm".

Pirmajās minūtēs mazliet rezultatīvāk spēlēja "Vervo", tomēr tad sekoja sešu punktu izrāviens "T.G.I.F." izpildījumā. Līdz ceturtdaļas izskaņai "Vervo" atguva plusus, turklāt komanda atbildēja ar savu izrāvienu, kas bija 12 punktu izteiksmē. Pārsvars auga, un pēc pirmā puslaika "Vervo" atradās vadībā ar rezultātu 52:38.

Otrajā puslaikā "Vervo" turpināja spēlēt rezultatīvāk, tādējādi starpībai tuvojoties jau trešajam desmitam. Vislabāk tika aizvadītas noslēdzošās desmit minūtes, jo pārsvars pieauga par desmit punktiem, turklāt vienā brīdī sasniedza arī 34 punktu atzīmi, taču visā spēlē "Vervo" triumfēja ar 103:74.

Viens no produktīvākajiem "Vervo" spēlētājiem bija Jānis Dumburs, kurš guva 21 punktu, izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas un atdeva 10 rezultatīvas piespēles, tāpat 21 punktu guva Alfrēds Rozentāls. Ar daudzpusību izcēlās arī Matīss Mamedovs (21 punkts, septiņas bumbas un piecas piespēles) un Valts Priede (15+10+6).