Vervo jaunumi

Kā pēc mājsēdes veicās "Vervo" basketbola komandai?

Kā pēc pauzes veicās "Vervo" basketbola komandai?

Atgriešanās basketbola laukumā pēc pauzes nepatīkama izvērtās "Vervo" vīriem, jo komanda atzina "Jēkabpils/Ošukalns" pārākumu ar rezultātu 62:84. Nākamās sestdienas vakarā jeb 4. decembrī plkst. 19:30 "Vervo" spēkosies ar "T.G.I.F." basketbolistiem.

Pirmās minūtes liecināja par to, ka gaida interesanta cīņa, jo rezultāts kopumā pieauga līdzvērtīgi. Ceturtdaļas izskaņā pavisam nelielu pārsvaru ieguva "Jēkabpils", kas otrajā ceturtdaļā sasniedza jau desmit punktu atzīmi, bet "Vervo" ātri vien guva astoņus punktus pēc kārtas. Ejot puslaika pārtraukumā, "Vervo" deficīts bija pavisam minimāls – 37:40.

Trešās desmit minūtes mainīja spēles ritējumu. "Jēkabpils" handikaps atkal sasniedza divciparu skaitli, turklāt ceturtdaļu komanda noslēdza ar 13 punktiem pēc kārtas, tādējādi starpība sāka tuvoties jau 20 punktiem. "Vervo" pa visu ceturtdaļu guva astoņus punktus, un tā uzlabojās izšķirošajā nogrieznī, tomēr atkal tika ielaisti 22 punkti, tādējādi piedzīvojot zaudējumu.

Edgars Burkevics bija produktīvākais "Vervo" spēlētājs ar 19 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām, tāpat 19 punktus guva Matīss Mamedovs. Vēl desmit gūto punktu robežu sasniedza Valts Priede, kuram 12 punkti un 12 bumbas zem groziem.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.