Basketbols ir atpakaļ - atbalsti Vervo komandu!

Basketbols ir atpakaļ - atbalsti Vervo komandu!

Pēc vairāk nekā mēneša pauzes basketbola botas atkal vilks "Vervo" spēlētāji, jo jāatsāk Olybet basketbola līgas “Izaicinājuma kauss” sezona. Jau šo svētdien plkst. 12:30 LSPA zālē “Vervo” aizvadīs cīņu pret turnīra debitanti "Jēkabpils/Ošukalns".

Līdz piespiedu pauzei "Vervo" aizvadīja trīs spēles – sezona iesākās ar zaudējumu pret "Moduls Engineering" (61:85), kam sekoja uzvara pār "Sapiens" (82:68) un minimāls zaudējums pret "Plēsoņām" (57:58). Pagājušajā sezonā "Jēkabpils/Ošukalns" tā arī neaizvadīja nevienu maču, līdz ar to šī ir pirmā pilnvērtīgā sezona.

Pretinieku sekmes bijuši dažādas, taču viss ir līdzsvarā. Vispirms pārliecinoša uzvara pār BK "NARM" (84:54), bet nākamajā mačā atzīts "Kraukļu" pārākums (80:84). Oktobra vidū Jēkabpils pārstāvji pārliecinoši zaudēja "Baltijas Baseiniem/SG" (60:87), bet piespiedu pauze izskatās, ka nāca par labu, jo iepriekšējās brīvdienās rezultatīvā cīņā uzvara pār "GāzeLV" ar 95:90.

Vislielākais Jēkabpils bieds uzbrukumā ir Artis Arnītis, kurš piedalījies visos četros mačos, guvis vidēji 30 punktus un izcīnījis 11 bumbas zem groziem. Matīsam Caunem vidēji 18 punkti un astoņas bumbas, bet Reinis Ermansons pievieno 17 punktus un 12 bumbas zem groziem.

Skatītāji joprojām nevar ierasties uz spēlēm, taču domāsim labas domas! Par uzvaru!