Sestdien turam īkšķus ne tikai par Mairi Briedi, bet arī par "Vervo" basketbola komandu.

Vervo basketbols

Noteikti, ka sestdienas vakaru liela daļa sporta draugu veltīs Maira Brieža boksa cīņai, bet ne mazāk interesants duelis gaidāms plkst. 18:00 DEPO sporta zālē, kurā Olybet Izaicinājuma kausa ietvaros tiksies "Vervo" un "Plēsoņas".

Šis duelis nāk ar zināmu vēsturi, jo 2020. gada vasarā komandas tikās 3. līgas finālā. Mačs bija ļoti aizraujošs un spriedzes pilns, jo bija gan vairāki izšķirošie metieni, gan pagarinājums. Viss beidzās par labu "Vervo", kas uzvarēja ar 70:69 un kļuva par trešās līgas čempioni.

Pusotru gadu vēlāk komandas spēkojas Izaicinājuma kausā. Jaunās sezonas ievadā "Vervo" paspējusi piedzīvot zaudējumu un izcīnīt uzvaru, kamēr "Plēsoņu" kontā ir divas neveiksmes. Salīdzinot ar 3. līgas finālu, pretinieku rindās notikusi viena būtiska izmaiņa, un tā ir Kārļa Večena aiziešana no komandas.

Viņš bija galvenais spēles diriģents, bet šosezon rezultatīvākie spēlētāji bijuši Toms Šķipars (vidēji 15 punkti, piecas bumbas un piecas piespēles) un Sandis Millers (13 punkti un 10 bumbas). "Vervo" rindās Edgars Burkevics piedalījies vienā mačā, kurā guva 23 punktus, savukārt ar vidēji 16 un 14 punktiem izcēlušies attiecīgi Matīss Mamedovs un Alfrēds Rozentāls.

"Vervo" pamazām uzņem ritmu, jo spēles būs visās atlikušajās oktobra nedēļas nogalēs. Diemžēl turpmāk līdzjutēji nevarēs ierasties uz mačiem, taču ar domām varam atbalstīt mūsu basketbolistus!