Vervo jaunumi

“Vervo” iegūst pirmo uzvaru jaunajā Olybet sezonā

Pirmā uzvara ir rokā – "Vervo" basketbola komanda svētdien Olybet basketbola līgas Izaicinājuma kausa mačā pārspēja "Sapiens" ar rezultātu 82:68, tādējādi tiekot pie pirmā panākuma šajā sezonā. Nākamā spēle “Vervo” komandai gaidāma sestdien, 16. oktobrī pret "Plēsoņām".

Jau no pirmajām minūtēm "Vervo" komandas dalībnieki parādīja, ka ir apņēmības pilni izcīnīt uzvaru, jo, demonstrējot labu sniegumu abos laukuma galos, izdevās izvirzīties vadībā ar 11:0. Pretinieki sāka gūt pirmos punktus, taču pārsvars pēc pirmajām desmit minūtēm sasniedza 14 punktus. Otrajā ceturtdaļā "Vervo" turpināja atrasties vadībā, bet - kas pats galvenais - pārsvars nesamazinājās. Dodoties puslaika atpūtā, tablo vēstīja par 42:27.

Principā var teikt, ka pirmā ceturtdaļa arī visu izšķīra, jo otrajā puslaikā spēle pagāja bez lieliem izrāvieniem. Komandas demonstrēja praktiski identisku rezultativitāti, kā rezultātā lielas svārstības uz tablo nenotika. "Vervo" noveda spēli līdz 82:68 uzvarai.

Rezultatīvākais spēlētājs "Vervo" komandā ar 23 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām bija Kristaps Eida, savukārt Alfrēds Rozentāls pievienoja 22 punktus un 12 bumbas zem groziem. Matīsa Mamedova kontā 17 punkti, septiņas bumbas un septiņas piespēles, savukārt Andris Kleša izcēlās ar 13 punktiem un desmit bumbām.

Uz tikšanos 16. oktobrī, plkst. 18:00, DEPO sporta zālē – nāc un atbalsti “Vervo”!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.