Mākslas priekšmetu un eksponātu transportēšana

Mākslas priekšmetu un eksponātu transportēšana

SIA Vervo ir uzkrājis lielu pieredzi un zināšanas mākslas priekšmetu un eksponātu transportēšanā, kas ir viens no akurātākajiem pārvadājumu veidiem un kurā izpaužas īstena loģistikas speciālista prasmes. Mākslas priekšmetu un eksponātu transportēšana prasa vislielāko uzmanību katrai detaļai un loģistikas posmam.

SIA Vervo loģistikas speciālisti zina, kā transportēt augstas vērtības kravas, un apzinās, ka tie ir unikāli mākslas priekšmeti, kas ir dārgi gan māksliniekam, kurš tās veidojis, gan saņēmējam. Latvija ir bagāta ar māksliniekiem dažādos mākslas virzienos un esam lepni par viņiem, jo šoreiz mums tika uzticēts veikt mākslinieciski vērtīgu kravu pārvadājumu, ko droši varam pieskaitīt pie mākslas priekšmetiem – mēs veicām šī ekskluzīvā stikla krēsla pārvadājumu no Nīderlandes uz Latviju, kas būs apskatāms Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, un varam atklāt to, ka šī krēsla autors ir latvietis.

Ņemot vērā, ka mākslas priekšmetu un eksponātu transportēšana bieži vien nozīmē arī trauslas un dārgas kravas piegādes, arī šis gadījums nebija izņēmums, jo, kā jau minēts iepriekš, krēsls ir veidots no stikla, līdz ar to, to ir viegli ieplēst, saskrāpēt vai salauzt. Lai novērstu iespējamos bojājumus, pirmais solis šādu mākslas priekšmetu un eksponātu transportēšanai ir izvēlēties atbilstošu transporta veidu un uzticamu partneri, kurš nevis pieņems to kā daļu no kravas LDM, bet ar īpašu rūpību nogādās to līdz saņēmējam.

Kāpēc apdrošināt unikālu kravu?

SIA Vervo visi vietējie vai starptautiskie kravu pārvadājumi tiek veikti ar kravas civiltiesisko apdrošināšanu, tostarp arī CMR apdrošināšanu. Šajā gadījumā kravas mākslinieciskā vērtība ir krietni augstāka nekā CMR apdrošināšanas segums, tāpēc mēs iesakām veikt mākslas priekšmetu un eksponātu papildu apdrošināšanu pirms kravu pārvadājumu veikšanas, jo tādā veidā mēs garantējam papildu drošības sajūtu gan māksliniekam, gan saņēmējam, izsniedzot apdrošināšanas polisi atbilstoši mākslas darba vērtībai.

Kā iepakot mākslas priekšmetu un eksponātu transportēšanai?

Kad mākslas priekšmeti un eksponāti ir apdrošināti, ir svarīgi nodrošināt atbilstošu mākslas priekšmeta iepakošanu, kas pasargās kravu no bojājumiem. Visdrošākais veids, ko pielietojām arī šajā reizē, ir mākslas priekšmeta un eksponāta ievietošana koka kastē. Koka kaste parasti tiek izstrādāta atbilstoši esošajiem kravas izmēriem, kā arī ar papildu polsterējumu nodrošinām, lai mākslas priekšmets vai eksponāts kastē atrastos nemainīgā pozīcijā. Precīza kravas iepakošana ietaupa visu iesaistīto pušu laiku un finanses, tādā veidā mākslas priekšmetu un eksponātu transportēšana var noritēt ātri, ērti un izdevīgi. Tāpat obligāta ir kravas iepakojuma marķēšana ar atbilstošu simboliku, kas norāda uz kravas specifiku. Šoreiz, atbilstoši pieņemtajiem standartiem, krava tika marķēta ar glāzes simboliku, kas nozīmē to, ka krava ir trausla un ar to jārīkojas akurāti, un bultiņas, kas norādīja pareizu kravas novietojumu.

Pareiza maršruta un transporta izvēle ļauj ietaupīt

Lai mākslas priekšmetu un eksponātu transportēšana būtu droša visā pārvadājuma laikā, ir nepieciešams rūpīgi izplānot maršrutu no punkta A līdz punktam B, kā arī, ņemot vērā kravas ekskluzivitāti, ir jāatceras, ka nedrīkst izvēlēties lētāko no pārvadājumu veidiem, kas saistīti ar konsolidāciju loģistikas punktos, jo tas ir saistīts ar atkārtotu un vairākkārtēju kravas iekraušanas un izkraušanas operāciju veikšanu, kas var nelabvēlīgi ietekmēt mākslas priekšmetu vai eksponātu.

Transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo loģistikas menedžeri mākslas priekšmetu un eksponātu transportēšanai ieteiks labāko transportēšanas veidu atkarībā no maršruta. Nelielu attālumu pārvadājumos iesakām izmantot mikroautobusu, kas nodrošinās viengabalainu mākslas priekšmetu un eksponātu pārvadājumu, bez pārkraušanas.

Ja arī jums ir nepieciešama mākslas priekšmetu un eksponātu transportēšana, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistiem, kuri Jums ieteiks vislabāko risinājumu! Rakstiet e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., zvaniet: +371 676774570 vai aizpildiet pieteikuma formu mūsu mājaslapā.