Eksporta pārvadājums uz Zviedriju

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo darbojas sabiedrības interesēs. Mums ir prieks būt daļai no tiem, kas nodrošina labu mērķu sasniegšanu, tāpēc ar katru klientu sadarbojamies pēc vislabākās sirdsapziņas. Šoreiz esam veikuši interesantu kravu pārvadājumu mūsu klientam, kas ražo Covid-19 mobilās laboratorijas Latvijā. Mērķis šāda tipa laboratorijai ir nodrošināt testa rezultātus daudz ātrāk un kvalitatīvāk.

Šajā laboratorijā iespējams pārbaudīt vairāk kā 3000 Covid-19 analīžu paraugus diennaktī. Laboratorijas nodrošina operatīvu risinājumu, palielinot testēšanas kapacitāti, kas šobrīd ir tik ļoti nepieciešams, lai samazinātu vīrusa izplatību.
Interesanti, ka ražotāji ir izvēlējušies laboratoriju veidot 40’ (pēdu) konteinerā, tādā veidā nodrošinot ērtu pārvadāšanu no vienas vietas uz otru, pēc nepieciešamības. Šāda veida jūras konteinerus var izvietot dažādās vietās, ņemot vērā pieprasījumu, un, kā vēsta pats uzņēmuma īpašnieks, kā labs piemērs atrašanās vietai varētu būt lidostu vai ostu teritorijas.

Jūras konteiners ir šaurs, taču 12 metrus garā laboratorija darbojas, pateicoties robotizētām testēšanas iekārtām. Konteiners ir sadalīts trijās daļās, un, papildus tehniskajam risinājumam, visas darbības pārvalda tikai trīs darbinieki. Pirmajā zonā tiek sagatavoti un uzglabāti analīžu paraugi, otrajā zonā laboratorijas darbinieks paraugu ievieto robotizētā iekārtā. Trešajā zonā tiek pārbaudīta vīrusa klātbūtne. Šāds inovatīvs risinājums ļauj 40 minūtēs pārbaudīt aptuveni 200 analīžu paraugus!
SIA Vervo labprāt palīdz attīstīties Latvijas uzņēmējiem gan vietējā, gan starptautiskā mērogā – it sevišķi tik cēlu mērķu vārdā, kā Covid-19 pandēmijas apkarošana. Pateicoties transporta un loģistikas uzņēmumam SIA Vervo, ir veikts veiksmīgs kravu pārvadājums ar piegādi fiksētā laikā, nogādājot mobilo laboratoriju Zviedrijā.

Mums ir prieks, ka Latvijā ražotās laboratorijas novērtē gan Ziemeļeiropā, gan Rietumeiropā. Šāda veida piegādes mēs varam nodrošināt vien pāris dienu laikā. Vēlam, lai šāds inovatīvs risinājums nonāktu arī Latvijas valdības redzeslokā! Vēlam panākumus un ceram, ka kopīgiem spēkiem mēs spēsim apturēt Covid-19 vīrusa izplatību!

Kā jau varat nojaust, regulāri informējam par jaunākajām aktualitātēm gan saistībā ar mums, gan kravu pārvadājumu nozari, tāpēc aicinām sekot mums līdzi visās sociālo tīklu platformās! Esi pirmais, kas uzzina!
Labu veselību vēl SIA Vervo komanda!