SIA Vervo jaunā filiāle Jelgavā

SIA Vervo jaunā filiāle Jelgavā

Ar lielu prieku steidzam Jums pavēstīt, ka SIA Vervo turpina augt un attīstīties! Papildus Rīgas birojam un esošajai Vervo filiālei Latgales reģionā Rēzeknē, esam atvēruši pārstāvniecību Zemgales reģionā – Jelgavā. Plānojam atvērt pārstāvniecības visos Latvijas reģionos, un izvēle par labu Jelgavai saistīta ar pilsētas attīstības tempiem un vīziju par rūpniecības attīstību. Ne velti pilsētai izveidojies savs sauklis “Pilsēta attīstībai”! Izvēle par labu Jelgavai saistīta arī ar pieejamo kvalificēto darba spēku, kas jau kopš Vervo pirmsākumiem ir plaši pārstāvēts galvenajā birojā Rīgā un, rūpējoties par darbinieku ērtībām, esam spēruši šo lielo soli vēl lielākai izaugsmei loģistikas un kravu pārvadājumu nozarē.

Jelgavas novada filiāle būs liels ieguvums klientiem, kuriem nepieciešami vietēji un starptautiskie kravu pārvadājumi, jo:

būsim tuvāk klientiem Zemgales reģionā, līdz ar to labāk izpratīsim vajadzības un varēsim piedāvāt specifiskus kravu transporta un loģistikas risinājumus;

spēsim operatīvāk reaģēt uz nestandarta situācijām, kas saistītas, piemēram, ar lielgabarītu vai negabarītu kravām, un spēsim ievērojami sekmīgāk tās risināt;

Vervo devīze ir “Vienmēr gatavi veikt papildu jūdzi”, tādēļ esam pārliecināti, ka, stiprinot attiecības ar saviem klientiem, spēsim būt labākā izvēle loģistikas jomā.

Ja Jūsu uzņēmums ir Zemgalē un vēlaties tikties ar Zemgales filiāles menedžeri, tad gaidīsim Jūsu zvanu uz 27744100 vai rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.