Vervo darba organizācija

Vervo darba organizācija

Ņemot vērā Pasaules Veselības organizācijas 2020. gada 11. marta paziņojumu, ka COVID-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, un pamatojoties uz Civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldīšanas likumu, Latvijas valdība 2020. gada 12. martā pieņēma lēmumu izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot COVID-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā.

Apzinoties situācijas nopietnību un ņemot vērā, ka transporta un loģistikas nozare ir ekonomikas asinsrite, SIA Vervo turpina darbu ierastajā darba laikā, bet, apzinoties iespējamos riskus, esam izstrādājuši iekšējos procesus krīzes situācijām, kā arī instruējuši darbiniekus, kā rīkoties, lai primāri neapdraudētu sevi ar koronavīrusa slimību COVID-19.

Piesardzības nolūkos un ņemot vērā Veselības ministrijas ieteikumus, esam optimizējuši procesus, lai mūsu darbinieki pilnvērtīgi var strādāt no mājām un mudinām to darīt, kā arī ir atcelti visi plānotie komandējumi un ierobežota saskarsme gan ar klientiem, gan piegādātājiem, visus aktuālos jautājumus risinot elektroniskā veidā.

Aicinām arī citus uzņēmējus būt sociāli atbildīgiem un savu iespēju robežās preventīvi strādāt pie tā, lai ierobežotu COVID-19 izplatību.