Lai nospraustu jaunus mērķus 2020. gadam transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo no sākuma izvērtē iepriekšējo gadu un kā saka direktors Māris Dreimanis, tad kravu apgrozījuma pieaugums 2019. gadā pret 2018. gadu +34% ir labi, bet vajag 40%.
Šis rezultāts ir veidojies vēsturiski no starptautisko kravu pārvadājumiem Eiropas Savienībā un 2019. gads arī nav izņēmums, jo gan eksporta, gan importa kravu pārvadājumu TOP 9 vietās ir Eiropas Savienības valstis.
Kravu eksports
Vācija, Dānija, Zviedrija, Igaunija un Lietuva, Norvēģija, Holande, Čehija un Austrija. Kopā esam piegādājuši 3842 mūsu klientu kravas uz 64 pasaules valstīm.
Kravu Imports.
Importētas 4695 kravas kopā no 55 pasaules valstīm un top valstis ir Vācija, Polija, Lietuva, Itālija, Igaunija, Holande, Zviedrija, Dānija un Lielbritānija.


Lai gan katru dienu veicam 5 vietējos kravu pārvadājumus, gada griezumā tas sastāda tikai 11% no kopējā kravu pārvadājuma skaita.
Lai sasniegtu šādus rezultātus mēs esam apkalpojuši 3360 potenciālos klientus un lepojamies, ka 1531 no šiem klientiem ir kļuvuši par mūsu patstāvīgajiem klientiem, kas uzticas SIA Vervo sniegto transporta un loģistikas pakalpojumu ērtumam, izdevīgumam un drošībai.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.