Saliktās kravas - kopā izdevīgāk!

Saliktās kravas - kopā izdevīgāk!

Jau pāris gadus ir populārs termins - kopā braukšana, kas ieņem stabilu vietu pasažieru pārvadājumos un kļūst arvien populārāks. Transporta un loģistikas nozarē šis termins ar savādāku nosaukumu eksistē jau daudzus gadus un ir zināms kā saliktās kravas.

Situācijās, kad Jums ir mazas kravas un attiecīgi svarīgas ir arī izmaksas, apvienojot tās ar citu klientu kravām, Jūs iegūstat optimālu risinājumu gan laika, gan investīciju ziņā.

Pastāv stereotips, ka salikto kravu piegāde ir laikietilpīgs process, jo piegādes notiek caur termināliem, kur šīs kravas tiek apvienotas. Vervo SIA arī izmanto terminālus, bet gadījumos, kad ir svarīgs piegādes laiks, mūsu speciālisti atradīs risinājumu ātrai un izdevīgai piegādei.

Piemēram: Divu eiro palešu kravas nogādāšanu no Francijas uz Latviju. Vervo loģistikas menedžera lielā pieredze un plašais kontaktu loks nodrošināja to, ka tiek atrasts transports ar salikto kravu un veiksmīgi tika sakomplektēta krava, nodrošinot efektīvu paredzamā budžeta izlietojumu.

Precizitāte katrā lietā. Lai nodrošinātu ātru un drošu pārvadājumu, mūsu speciālisti vienmēr pārliecināsies, vai ir atrasts piemērots risinājums, ka arī parūpēsies par kravu apdrošināšanu vai gadījumos, ja pārvadājumi ir ārpus ES un EEZ, nokārtos muitas formalitātes.