“Vervo” ciemojas pie “Domenikss”

Šonedēļ viesojāmies pie #tranpsportaspēļu partnera SIA Domeniks, lai uzzinātu, ko mēs redzēsim Lejastiezumos no 1. – 3. jūnijam. SIA Domenikss Kravas automobiļu tirdzniecības un mārketinga vadītājs Aivis Zapereckis mūs laipni uzņēma un ieskicēja galvenos varoņus, jaunākās paaudzes Mercedes Benz Actros, jeb kā SIA Domenikss speciālisti viņus sauc - “Lauvas”.

SIA Domenikss kravas automobiļu pārdošanas nodaļas vadītājam Aivim ir 19 gadu pieredze Mercedes-Benz auto tirdzniecībā, kā arī zināšanas par nozares kopējiem aktuālajiem jautājumiem, tādiem kā OCTA polises un to piemērošanas kārtība, vai autoparka pārvaldības risinājumiem un saderību ar kravas auto ražotāju izstrādātajiem risinājumiem.
Prieks, ka ražotāju nostāja par kvalitatīviem autoparka pārvaldes risinājumiem, kā piemēram Mapon, ir pozitīva, jo saprot, ka uzņēmuma autoparkā ne vienmēr būs viena ražotāja kravas auto un ir vitāli nepieciešama kopēja sistēma, kas neizslēdz sekot līdzi vadītāja darbībām arī ražotāju pārvaldības sistēmās.
Sarunas noslēgumā vienojāmies, ka plānotajās sporta spēļu vadītāju vakariņās Aivis ar šo pieredzi dalīsies ar klātesošajiem, kā arī #transportaspēlēs būs iespēja redzēt : #Actros, #V-klase, #Jaunais Sprinter, #GLE, #X-klase.
Papildus tam, ka būs iespējams redzēt Mercedes Benz jaunākos produktus, SIA Domenikss ir sarūpējis pārsteigumu - kāds no #transportaspēļu dalībniekiem veselu nedēļas nogali varēs izbaudīt jaunās A klases dinamiku un komfortu.
Noskaties šo video, lai uzzinātu kurš: https://www.facebook.com/parvadajumi/videos/1757110294327255/?comment_id=1757322867639331&notif_id=1526372933963853&notif_t=video_comment

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.