Praktikantu viesošanās SIA Vervo

Praktikantu viesošanās SIA Vervo

Pagājušajā nedēļā pie mums viesojās jaunieši no Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas, kuri ir pabeiguši vidusskolu un tagad iegūst "Loģistikas darbinieka" kvalifikāciju, Eiropas Savienības Jauniešu garantijas programmas ietvaros.

SIA Vervo transporta un loģistikas menedžeri topošajiem speciālistiem parādīja, kā praksē notiek vietējo un starptautisko kravu pārvadājumu, transporta un loģistikas pakalpojumu organizēšana. Studentiem bija iespējams arī praktiski padarboties vairākās tiešsaistes starptautisko kravu un transporta apmaiņas sistēmās. Tāpat bija iespēja veikt pasūtījuma izveidi klientu un partneru vadības sistēmā, kā arī bija citi praktiski darbi.
Lai arī jaunieši pie mums pavadīja tikai dažas stundas, bet pēc viņu komentāriem varēja saprast, ka teorija un prakse tomēr ir atšķirīga. SIA Vervo pavadītais laiks viņiem deva lietderīgu ieskatu nākotnes profesijā.

Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola profesionālās izglītības skolotājas Alisas Lāces komentārs: „Liels paldies par uzņemšanu. Tā kā skolas telpās apgūstam daudz teorijas, bija ļoti interesanti uzzināt par uzņēmuma darba ikdienu, lai iegūtu priekšstatu par praktiskajiem jautājumiem. Mēs ar audzēkņiem palikām vienisprātis par to, ka uzņēmumā ir ļoti atvērta atmosfēra, visi menedžeri ir kompetenti un zinoši savā jomā. Jaunieši apsver arī prakses iespējas Jūsu uzņēmumā. Izsakām lielu pateicību par pozitīvi pavadīto laiku Jūsu telpās!”
SIA Vervo labprāt uzņem savā kolektīvā praktikantus, jo tā ir iespēja topošajiem speciālistiem praksē apgūt skolas solā iemācīto par pārvadājumiem, loģistiku, kravu transporta pakalpojumiem. Vairāki no šiem jauniešiem ir sevi veiksmīgi pierādījuši un nu jau kļuvuši par mūsu pastāvīgiem kolēģiem. Praktikantus visbiežāk izvēlamies gan ar portāla prakse.lv palīdzību, gan studentiem mūs iesaka klienti, partneri un mācību iestādes.

SIA Vervo ir pilna servisa loģistikas uzņēmums, kas piedāvā dažādus starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, un visus ar tiem saistītos pakalpojumus.

Kopš 2008. gada transporta uzņēmums SIA Vervo ir nodrošinājis augstas kvalitātes pakalpojumus vairāk kā 4000 uzņēmumiem un individuālajiem kravu sūtītājiem, piedāvājot visu veidu kravu pārvadājuma pakalpojumus uz un no vairāk kā 120 pasaules valstīm.

Mūsu komanda ir loģistikas nozares profesionāļi, kuri ir uzkrājusi vairāk kā 50 gadu kopējo pieredzi. Komanda, kas ir spējīga uzņemties pat viss sarežģītākos risinājumus un no tā gūstot gandarījumu ir katra uzņēmuma veiksmes faktors. Katra darbinieka individuālie panākumi un inovatīvās idejas ir degviela mūsu attīstībai, veicinot mūsu klientu biznesu attīstību un pārliecību, ka esam drošākais un ērtākais sadarbības partneris loģistikas jautājumos. Šo mērķu un uzdevumu veiksmīga īstenošana ir pilnībā atkarīga no mūsu darbinieku pieredzes, aktivitātes un lojalitātes. Bagāta profesionālā pieredze, finansiālā stabilitāte, pārbaudīti kravas pārvadājumu maršruti, kā arī izdevīgi sadarbības līgumi ar vadošajiem Latvijas un ārvalstu kravu pārvadātājiem nodrošina stabilu pamatu mūsu darbam ar klientiem.