Izstāžu sezona ir sākusies!

Izstāžu sezona ir sākusies!

Šajā nedēļas nogalē BT1 notiks izstāde "Transporta tehnika 2018", kuras laikā notiek seminārs “Viedi risinājumi gudriem autopārvadājumiem”. Semināra laikā būs iespēja satikt mūsu direktoru Māri Dreimani un apspriest aktuālos jautājumus.

Kā mēs zinām, ka sezona ir sākusies? Pēc Jūsu transportu risinājumu pieprasījumiem, kuru skaits palielinās. Kā viens no interesantākajiem pagājušās nedēļas risinājumiem bija kaltes transportēšana uz izstādi Lietuvā no kuras, klients ir atgriezies ar jauniem kontaktiem un sadarbības partneru piedāvājumiem.

Kam jāpievērš uzmanība, dodoties uz izstādi:

Izstādēs ir definēts konkrēts laika intervāls, kurā drīkst izkraut un iekraut izstādes eksponātus
Jānoskaidro, kāda izmēra transporta līdzekļi var piebraukt pie izstādes hallēm
Jāpārliecinās, vai ir nepieciešama caurlaide iebraukšanai izstādes teritorijā
Jāizvēlas tiešās piegādes, bez termināla starpniecības
Jānoskaidro, vai izstāžu rīkotāji nodrošina savu transporta risinājumu pa teritoriju, jo šajos gadījumos eksponātus nevar piegādāt pa tiešo izstādes vietā, bet tie ir jānogādā līdz vietai, ko norādīs kompānija, kas nodrošina šos risinājumus.
Ja izstāde ir ārpus Eiropas savienības, tad jāsagatavo muitas deklarācija par preces izvešanu uz laiku
Pārliecināties, vai precei nepieciešami sertifikāti, lai izvestu ārpus Eiropas savienības. Piemēram, augu valsts izcelsmes produkti, kurus bez atbilstošiem sertifikātiem nevar izvest

Kopš 2008. gada transporta uzņēmums SIA Vervo ir nodrošinājis augstas kvalitātes pakalpojumus vairāk kā 4000 uzņēmumiem un individuālajiem kravu sūtītājiem, piedāvājot visu veidu kravu pārvadājuma pakalpojumus uz un no vairāk kā 120 pasaules valstīm.

Mūsu komanda ir loģistikas nozares profesionāļi, kuri ir uzkrājusi vairāk kā 50 gadu kopējo pieredzi. Komanda, kas ir spējīga uzņemties pat viss sarežģītākos risinājumus un no tā gūstot gandarījumu ir katra uzņēmuma veiksmes faktors. Katra darbinieka individuālie panākumi un inovatīvās idejas ir degviela mūsu attīstībai, veicinot mūsu klientu biznesu attīstību un pārliecību, ka esam drošākais un ērtākais sadarbības partneris loģistikas jautājumos. Šo mērķu un uzdevumu veiksmīga īstenošana ir pilnībā atkarīga no mūsu darbinieku pieredzes, aktivitātes un lojalitātes. Bagāta profesionālā pieredze, finansiālā stabilitāte, pārbaudīti kravas pārvadājumu maršruti, kā arī izdevīgi sadarbības līgumi ar vadošajiem Latvijas un ārvalstu kravu pārvadātājiem nodrošina stabilu pamatu mūsu darbam ar klientiem.