Vervo jaunumi

Lielgabarīta vai smagsvara krava

Lielgabarīta vai smagsvara krava

Jums ir krava un vēlaties pārliecināties, vai tā atbilst standarta autotransporta kravu pārvadājumiem? Sazinieties ar savu Vervo transporta menedžeri un viņš Jums palīdzēs atrisināt šo jautājumu.

Otra iespēja ir iegaumēt kravas un transporta kopējos parametrus:

Augstums ir virs 4 m
Platums virs 2.55 m
Garums virs 16.5 m
Kopējais svars virs 40 t (Krievijā 38t)

Situācijās, kad vismaz viens no šiem parametriem ir pārsniegts, nepieciešams iegūt Lielgabarīta un smagsvara pārvadājuma atļauju.

Mūsu transporta menedžeri to izdarīs Jūsu vietā, kā arī saplānos transporta maršrutu tā, lai visā tā garumā nerastos sarežģījumi, piemēram, ar koku zariem vai tiltu pārvadiem, pārliecinoties, vai Jūsu krava fiziski netiks bojāta, vai arī neaizķers kādu no ceļa infrastruktūras objektiem.

Kopš 2008. gada transporta uzņēmums SIA Vervo ir nodrošinājis augstas kvalitātes pakalpojumus vairāk kā 4000 uzņēmumiem un individuālajiem kravu sūtītājiem, piedāvājot visu veidu kravu pārvadājuma pakalpojumus uz un no vairāk kā 120 pasaules valstīm.

Mūsu komanda ir loģistikas nozares profesionāļi, kuri ir uzkrājusi vairāk kā 50 gadu kopējo pieredzi. Komanda, kas ir spējīga uzņemties pat viss sarežģītākos risinājumus un no tā gūstot gandarījumu ir katra uzņēmuma veiksmes faktors. Katra darbinieka individuālie panākumi un inovatīvās idejas ir degviela mūsu attīstībai, veicinot mūsu klientu biznesu attīstību un pārliecību, ka esam drošākais un ērtākais sadarbības partneris loģistikas jautājumos. Šo mērķu un uzdevumu veiksmīga īstenošana ir pilnībā atkarīga no mūsu darbinieku pieredzes, aktivitātes un lojalitātes. Bagāta profesionālā pieredze, finansiālā stabilitāte, pārbaudīti kravas pārvadājumu maršruti, kā arī izdevīgi sadarbības līgumi ar vadošajiem Latvijas un ārvalstu kravu pārvadātājiem nodrošina stabilu pamatu mūsu darbam ar klientiem.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.