Jaunā 2017.gada Latvijas Drifta sezona sākusies

driftPagājis lielais pārtraukums Latvijas Driftā un beidzot pagājušajā svētdienā Ēriks Ulass devās uz 2017. gada pirmo Drifta treniņu! Treniņš notika Biķernieku trasē, kuru varēja apmeklēt jebkurš interesents!

 Vervo pilota mērķis bija iekustināt tehniku pēc ziemas guļas, kā arī iziet tehnisko komisiju, jo svētdien bija oficiālā pirms sezonas Tehniskā diena un arī seminārs braucējiem.

23.aprīlī bija salīdzinoši labs un sauss laiks šī gada pavasarim, līdz ar ko treniņā skatītāji varēja vērot skaistu Driftu, kā arī redzēt un sajust pirmos Drifta dūmus šogad!

Treniņa diena aizritēja veiksmīgi, jo esam izgājuši lielo 2017. gada tehnisko komisiju, kas ir pozitīvi. Treniņa pirmajā daļā, pēc vairākiem braucieniem, nomainot pirmo riepu pāri uz nākamo un dodoties uz startu, mašīnai salūza pusass, kas liedza iespēju turpināt treniņu, bet tas mūs īsti nesarūgtināja, jo pārējās tehniskās lietas bija kārtībā. Izdevās veiksmīgi patestēt mašīnu un saprast, ka būsim pilnā gatavībā uz pirmo Latvijas un Baltijas Drifta čempionāta posmu, kurš pavisam drīz notiks Biķernieku trasē, šā gada 6 maijā!!! Tā ka pavisam drīz jau tiekamies atkal!