Nozares jaunumi

Tirdzniecības kanālā ienākuši 90 un 102 metrus gari kuģi

Tirdzniecības kanālā ienākuši 90 un 102 metrus gari kuģi

Šonedēļ vairāki lielāka izmēra kravas kuģi ienākuši Tirdzniecības kanālā, kur pēdējā laikā tādi peldlīdzekļi parādās reti, jo kanālu pamatā izmanto zvejnieki un jahtas, vēsta Liepājas SEZ.

Pie paša Tramvaja tilta pietauvots 90 metrus garais kuģis “Wilson Perth”, no kura ostas celtņi izkrauj kravu. Ģeopolitisko notikumu ēnā vietējie ražošanas uzņēmumi spiesti mainīt kravu piegādes ķēdes, un zem Norvēģijas karoga kuģojošais milzis no Spānijas atvedis metāla produkciju, kas iepriekš tika vesta no Baltkrievijas un Krievijas.

Šī ir pirmā metāla kravas piegāde. Ja preces saņēmējs būs apmierināts, šādas kravas, izmantojot ostu, tiks piegādātas arī turpmāk.

“Norplast Piemare” LSEZ AS valdes loceklis Gatis Ginters paudis, ka šādu kravu piegāde iespējama, jo pagaidām pašu uzņēmums vēl nav sācis piestātņu izmantošanu savas produkcijas apkalpošanai.

Savukārt iepretim Dzirnavu ielai piestājis 102 metrus garais “Eystnes Tornshavn”, kas nevis atvedis kravu uz Liepāju, bet vedīs to no šejienes projām. Proti, Skrundas kokapstrādes uzņēmuma ražotie taras materiāli tiks nogādāti klientam Fēru salās.

Avots: https://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/tirdzniecibas-kanala-ienakusi-pravi-kugi/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv