Nozares jaunumi

Kravas loģistikas asociācija: pērn kravu pārvadājumi pieauga; šis gads – izaicinājumu pilns

Kravas loģistikas asociācija: pērn kravu pārvadājumi pieauga; šis gads – izaicinājumu pilns

Kravu pārvadājumu nozarēs pagājušais gads bijis ar mainīgām sekmēm, taču kopumā tas bija veiksmīgs. Salīdzinot ar 2020. gadu, pērn pārvadājumu apjoms bija līdz 15% lielāks, jo īpaši pieaugums novērots autotransporta nozarē – tā informēja Latvijas Nacionālās kravas ekspeditoru un loģistikas asociācijas ģenerālsekretārs Māris Dreimanis.

Viņš arī norādīja, ka šis gads Ukrainā notiekošā kara dēļ ir izaicinājumu pilns. Krievijai iebrūkot Ukrainā, kravu pārvadātāji ir pilnībā pārtraukuši vest preces uz Krieviju un Baltkrieviju, kas arī ir iesaistījusies konfliktā.

“Protams, tas iespaids ir ļoti liels, it sevišķi tiem uzņēmējiem, kuriem tirgus daļa uz Krieviju un Baltkrieviju bija liela. Protams, ir cietuši arī uzņēmēji, kuri strādā uz Ukrainu. Un ļoti liels īpatsvars autovadītāju Eiropā un arī Latvijā ir ukraiņi, kuri šobrīd ir devušies uz Ukrainu cīnīties par savas valsts suverenitāti,” pastāstīja Dreimanis.

Viņš arī norādīja: “Kad militārā darbība šajā valstī beigsies, tad es pieļauju, ka situācija ļoti strauji mainīsies un [kravu pārvadājumi] ies uz augšu.”

Avots: https://www.lsm.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.