Nozares jaunumi

Scania elektriskais modelis ieguvis Gada ilgtspējīgā kravas auto titulu

Scania elektriskais modelis ieguvis Gada ilgtspējīgā kravas auto titulu

Scania 25 P BEV, baterijas elektriskais automobilis, ir izcīnījis uzvaru Itālijā notiekošajā konkursā Gada ilgtspējīgais kravas auto 2022 (Sustainable Truck of the Year jeb STY), balvu saņemot piegādes transportlīdzekļu kategorijā.

Šī ir jau trešā reize, kad Scania uzvar šajā kategorijā. Šoreiz Scania 25 P BEV žūrijas balsojuma augšgalā nonāca, ņemot vērā plašu elementu loku, tostarp spēka pārvadu, degvielas tipu, transmisiju, drošības sistēmas, komfortu, savienojamību un vispārējo ilgtspēju attiecībā uz detaļu pārstrādājamību un kopējām ekspluatācijas izmaksām.

Žūrija no žurnāla “Vado e Torno” redakcionālās komitejas un Ilgtspējīgā kravas auto un furgona konkursa žūrija uzslavēja Scania modeli par “šeit un tagad” risinājumu:

“STY balvas piešķiršana Scania ir pierādījums tam, ka pilsētas un reģionālās piegādes ar nulles emisiju ir kaut kas vairāk nekā tikai iespēja nākamās paaudzes pārvadātājiem.”

Apbalvojums tika pasniegts Italscania izpilddirektoram un prezidentam Enrikem Enrikam, kurš norādīja: “Šī balva ir vēl viens apliecinājums Scania sasniegtajam tehnoloģiskajam līmenim ilgtspējīga transporta jomā. Elektriskie risinājumi ir aktuāli plašam pielietojuma lokam, īpaši maza un vidēja attāluma piegādes sektorā, ko ietekmē vietējie noteikumi par nulles piesārņojumu un trokšņa emisiju.”

Avots: https://iauto.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv