Nozares jaunumi

Stena Line prāmji turpinās kravu pārvadājumus uz Liepāju un Ventspili

Kuģniecības kompānija "Stena Line" turpinās veikt kravu pārvadājumus prāmju maršrutos Nīneshamna-Ventspils un Trāveminde-Liepāja arī ārkārtējās situācijas laikā, informē rēdereja.

Jaunā koronavīrusa izraisītās slimības "Covid-19" izplatības mazināšanai no 17. marta uz ārkārtējās situācijas laiku līdz 14. aprīlim ir apturēti visi starptautiskie avio, dzelzceļa, jūras un autobusu pasažieru pārvadājumi, kā arī slēgta valsts ārējā robeža. Ierobežojumi nav attiecināti uz kravu pārvadājumiem.

Tā kā jaunie noteikumi neattiecas uz kravu pārvadātājiem, "Stena Line" turpinās kravas prāmju satiksmi abos prāmju maršrutos Ventspils-Nīneshamna (pagaidu grafiks) un Liepāja-Trāveminde.

Pagaidu grafiks noteikts maršrutā Nīneshamna-Ventspils no 18. marta. Atcelti rīta reisi trešdienās un ceturtdienās gan no Latvijas, gan Zviedrijas. Kopumā "Stena Line" tagad veiks 20 reisu maršrutā nedēļā.

Savukārt maršrutā Trāveminde-Liepāja izmaiņas nav, un "Stena Line" turpina veikt 10 reisus nedēļā.

Avots: https://www.delfi.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv