Nozares jaunumi

Licences komercpārvadājumiem turpmāk izsniegts elektroniski

No 1.decembra licence komercpārvadājumiem, licences kartītes un pašpārvadājumu sertifikāti darbībai Latvijas teritorijā tiks izsniegti elektroniski, atsakoties no dokumentu izsniegšanas papīra formātā, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijas pārstāve Lilita Pelčere.

Viņa norādīja, ka turpmāk tikai elektroniski izsniegtie dokumentu veidi būs licence iekšzemes un starptautiskajiem kravu vai pasažieru komercpārvadājumiem, licences kartīte, kas tiek izsniegta katram automobilim iekšzemes kravu vai pasažieru komercpārvadājumiem, kā arī starptautiskajiem kravu komercpārvadājumiem, ja automobiļa kopējā pieļaujamā masa nepārsniedz 3,5 tonnas (ieskaitot piekabes), pašpārvadājumu sertifikāts iekšzemes kravas pašpārvadājumiem, ja automobiļa kopējā pieļaujamā masa pārsniedz sešas tonnas (ieskaitot piekabes) un pašpārvadājuma sertifikāts iekšzemes pasažieru pašpārvadājumiem ar autobusiem.

Informācija par piešķirtajiem pašpārvadājumu sertifikātiem, licenci vai licences kartīti iesnieguma iesniedzējiem tiks nosūtīta uz norādīto e-pasta adresi un dienā, kad attiecīgais dokuments stāsies spēkā, informācija par to tiks publicēta Autotransporta direkcijas mājaslapā.

Kontrolējošās institūcijas, veicot pārvadājumu uzraudzību un kontroli, nepieciešamo informāciju par dokumentu izsniegšanu un spēkā esamību varēs pārbaudīt Autotransporta direkcijas mājaslapā “www.atd.lv”, kā arī Autopārvadātāju informatīvajā datubāzē.

Autotransporta direkcijā arī informēja, ka mājaslapā un informatīvajā datubāzē varēs pārbaudīt visus spēkā esošos dokumentus, kas izsniegti papīra formātā pirms šā gada 1.decembra.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja pasažieru un kravu pārvadājumu jomā. Tās darbība galvenokārt saistīta ar sabiedriskā transporta – pasažieru pārvadājumu ar autobusu un vilcienu – plānošanu, licenču izsniegšanu kravu un pasažieru komercpārvadājumiem un atļauju izsniegšanu starptautisko pārvadājumu veikšanai.

Avots: http://www.la.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv