Nozares jaunumi

Baltijas ekspresis apgrozījums pērn audzis, cer darboties jaunos maršrutos

Baltijas ekspresis apgrozījums pērn audzis, cer darboties jaunos maršrutos

Dzelzceļa kravu pārvadātāja AS Baltijas ekspresis apgrozījums pērn bija 43,615 miljoni eiro, kas ir par 10,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa bija 417 602 eiro, kas ir samazinājums 3,7 reizes, liecina Firmas.lv informācija.

Finanšu pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka uzņēmums pērn pārvadājis 8,05 miljonus tonnu tranzīta kravu, no kurām 69% ir ogļu beramkravas, 21% naftas produktu lejamkravas un 10% pārējās beramkravas. Kravu pārvadāšanai tiek izmantotas Baltijas ekspresis īpašumā esošās un nomātās 2TE116 sērijas dīzeļlokomotīves.

Baltijas ekspresis 2018.gadā nodrošināja dzelzceļa manevru darbu 19 030 stundu apmērā, kā arī klientiem nodrošinājusi 82 800 vagonu padošanas un novākšanas operācijas. Dzelzceļa manevru darba pakalpojumu sniegšanai tiek izmantotas uzņēmuma īpašumā esošās ČME-3 sērijas dīzeļlokomotīves.

Pērn Baltijas ekspresis nodrošināto pārvadājumu apjoms bija 3,158 miljardi tonnkilometri, kas ir 18% no kopējā Latvijas dzelzceļa kravu pārvadājumu tirgus.
Uzņēmuma vadība saskata iespēju nākotnē klientiem nodrošināt kravu pārvadājumus Latvijā jaunos maršrutos – līdz Rīgas ostai, kā arī Eiropas Savienības iekšzemes tranzītpārvadājumus.

Baltijas ekspresis apgrozījums 2017.gadā bija 43,615 miljoni eiro, bet peļņa 1,542 miljoni eiro.

Baltijas ekspresis dibināts 1998.gadā un ir dzelzceļa kravu pārvadātājs, kas piedāvā tranzīta pakalpojumus Latvijas teritorijā, dzelzceļa kravu pārvadājumu papildu operācijas un citus ar dzelzceļa transportu saistītos pakalpojumus.

Avots: https://bnn.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.