Nozares jaunumi

Parakstīts saprašanās memorands starp Latvijas un Vācijas ostām

Parakstīts saprašanās memorands starp Latvijas un Vācijas ostām

Valsts prezidenta vizītes ietvaros Vācijā Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš un Hamburgas ostas uzņēmuma Hafen Hamburg Marketing e.V. izpilddirektors Ingo Egloffs (Ingo Egloff) parakstījuši saprašanās memorandu, lai veicinātu ciešāku sadarbību starp Latvijas un Vācijas ostām, vēsta ministrijas Komunikācijas nodaļa.

Memorands paredz stiprināt jūras savienojumus starp Latvijas un Vācijas ostām, kā arī veicināt integrēto jūras un dzelzceļa transporta koridoru attīstību starp Eiropu un Āziju, lai piesaistītu jaunas kravu plūsmas.

Tāpat tiek paredzēts attīstīt sadarbību pieredzes apmaiņā jaunāko tehnoloģiju ieviešanā, loģistikas pakalpojumu un ražošanas attīstībā, kā arī realizēt abpusēji izdevīgus starptautiskās sadarbības projektus.

Vācijas vizītes ietvaros Ozoliņš tikās ar Hamburgas Ekonomikas, transporta un inovāciju ministrijas valsts sekretāru Torstenu Savecki un Lībekas pilsētas mēru Janu Lindenau (Jan Lidenau), lai pārrunātu sadarbības iespējas transporta un loģistikas jomās.

Tostarp notika tikšanās ar Hamburgas un Lībekas ostu vadību un ostu uzņēmējiem, tai skaitā Hamburgas ostas galveno loģistikas uzņēmumu Hamburger Hafen und Logistik AG.

Tāpat vizītes laikā norisinājās Latvijas un Vācijas uzņēmēju apaļā galda diskusija, kuras laikā prezentēja Latvijas ostu, tranzīta un loģistikas nozares iespējas.

Avots: https://bnn.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.