Kravu pārvadājumi un Brexit

ATD: 'Brexit' ietekmi uz kravu pārvadājumiem ir grūti prognozēt

Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības jeb "Brexit" ietekmi uz kravu pārvadājumiem ir grūti prognozēt, atzina Autotransporta direkcijas (ATD) valdes priekšsēdētājs Kristiāns Godiņš.

 "Pagaidām to vēl ir grūti pateikt. Ir pilnīgi skaidrs, ka Lielbritānijas iedzīvotājiem vajadzēs visas tās pašas preces, kuras līdz šim. Mainīties savukārt var formalitātes, kuras ir jākārto, importējot preces un šķērsojot robežu," sacīja Godiņš.

Vienlaikus viņš piebilda, ka par Lielbritānijas izstāšanās procesu joprojām ir ļoti daudz neskaidrību.

ATD ir vienotas valsts politikas realizētāja pasažieru un kravu pārvadājumu jomā. Tās darbība galvenokārt saistīta ar sabiedriskā transporta - pasažieru pārvadājumu ar autobusu un vilcienu - plānošanu, licenču izsniegšanu kravu un pasažieru komercpārvadājumiem un atļauju izsniegšanu starptautisko pārvadājumu veikšanai.

Avots: http://www.delfi.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv